PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları WiFi İpa transfer mümkünmüdür ?

OlguErhan
12-02-2013, 17:20
Diyelim iş yerindeyiz iphone kablosuda evde kalmış bir ipa dosyası indirdik pc den o dosyayı kurmak için wifi kullanarak cihazın içine atabilirmiyiz ? Örnek 25pp yada ipastore içine yollayıp onlar yardımıyla kurmak gibi ? Teşekkürler.

QuestionMark
12-02-2013, 17:36
"Phone Drive" veya benzeri uygulamaların içine Wi-Fi aracılığı ile hertürlü dosyayı atabilirsiniz. Oradan da cihaz üzerinden iFile veya benzeri bir uygulama aracılığıyla yerini değiştirebilirsiniz.

OlguErhan
12-02-2013, 19:52
"Phone Drive" veya benzeri uygulamaların içine Wi-Fi aracılığı ile hertürlü dosyayı atabilirsiniz. Oradan da cihaz üzerinden iFile veya benzeri bir uygulama aracılığıyla yerini değiştirebilirsiniz.
Yaw siz benim kurtarıcı meleğimmisiniz :) iFile değilde diğerini kurmuştum iFile da kurup biraz kurcalıyıp öğrenmeye çalışıyım bakalım peki ipad üzerinden indirdik ipaları cihazlar arası transfer eden program da varmı o da varsa artık atıom kendimi camdan :) ( heheh zemin kattayım )

Ana phone drive ile oda oluomuş kurcalarken gördüm :) ben cama gidiyim :P

QuestionMark
12-02-2013, 23:33
Yaw siz benim kurtarıcı meleğimmisiniz :) iFile değilde diğerini kurmuştum iFile da kurup biraz kurcalıyıp öğrenmeye çalışıyım bakalım peki ipad üzerinden indirdik ipaları cihazlar arası transfer eden program da varmı o da varsa artık atıom kendimi camdan :) ( heheh zemin kattayım )

Ana phone drive ile oda oluomuş kurcalarken gördüm :) ben cama gidiyim :P

Estağfurullah bir yardımımız dokunduysa ne mutlu, biz de iKaynak.com Ailesinin yönetim ekibi ve üyelerinden öğrendik birşey öğrenebildiysek :)