PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Itunes dışında telefona Resim Eklenirmi ?

OlguErhan
10-02-2013, 15:23
Bununla ilgili bir program yada tweak varmı acaba 6.1 versiyon telefonun resim hafızasına itunes belasına bulaşmadan resimleri yüklemek istiyorum müzik uygulama vs herşeyi atabiliyorum ama resimleri beceremedim ? Teşekkürler.

QuestionMark
10-02-2013, 19:27
Appstore'dan free sürüm veya varsa iPaStore' dan Pro sürüm "Phone Drive" isimli uygulamayı indirin fotoğraflarınızı iTools veya iFunbox benzeri bir program ile Phone Drive içine atın oradan da Photo Roll' a aktarabilirsiniz.

OlguErhan
10-02-2013, 19:37
Appstore'dan free sürüm veya varsa iPaStore' dan Pro sürüm "Phone Drive" isimli uygulamayı indirin fotoğraflarınızı iTools veya iFunbox benzeri bir program ile Phone Drive içine atın oradan da Photo Roll' a aktarabilirsiniz.
25 Pp ile indirdim teşekkürler ipastore programı ile nedense search ediyorum phone drive diye bulamadı birşey araması sıkıntılımı acaba ipastorenin ?

QuestionMark
10-02-2013, 19:57
25 Pp ile indirdim teşekkürler ipastore programı ile nedense search ediyorum phone drive diye bulamadı birşey araması sıkıntılımı acaba ipastorenin ?

Henüz yeni yapılandığı için arşivinin dar olduğunu düşünüyorum, eğer çalışmayı durdurmaz ise zamanla genişleyecektir bulundurduğu uygulama sayısı.