PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Kilitli iPhone'a JailBreak

cagtanir
07-02-2013, 12:18
Öncelikle Merhabalar,

Şuan elimde iOS 6.0.1 yüklü, JailBreak'siz iPhone 4S var. Yalnız telefonun güvenlik şifresi fazla sayıda yanlış denendiği için doğal olarak "iPhone kapalı, iTunes'a bağlan" hatası veriyor ve telefon açılmıyor. Herkesin söylediği gibi benim de telefonumun içinde gerçekten çok önemli bilgiler var. Nerede aradıysam bir türlü bilgileri kurtarmanın bir yolunu bulamadım. Fakat şöyle bir şey düşündüm, eğer telefona bir şekilde JailBreak yapabilirsem redsn0w ile afc2'den backup alabilirim. Sanırım bu numaralarımı kurtarmak için yeterli. Fakat bir türlü JailBreak yapamadım cihaza. Şuan bu halde cihaza sadece evasi0n ile JailBreak yapılıyor diye biliyorum. Fakat evasi0n da passcode'u kaldırıp dene diyor. Bir türlü içinden çıkamadım.

Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim..

onderonen
13-02-2013, 15:25
hocam herseyden once www.icloud.com adresinden baksana bir .. belkide es kaza farkında olmadan ya da unuttugun bir online yedeğin vardır ? yoksa da bir daha ki sefere her bilgisayara yedek alırken birde icloud üzerine yedeklemeyi tavsiye ederim.

GaMe_OvEr
14-02-2013, 23:09
Öncelikle Merhabalar,

Şuan elimde iOS 6.0.1 yüklü, JailBreak'siz iPhone 4S var. Yalnız telefonun güvenlik şifresi fazla sayıda yanlış denendiği için doğal olarak "iPhone kapalı, iTunes'a bağlan" hatası veriyor ve telefon açılmıyor. Herkesin söylediği gibi benim de telefonumun içinde gerçekten çok önemli bilgiler var. Nerede aradıysam bir türlü bilgileri kurtarmanın bir yolunu bulamadım. Fakat şöyle bir şey düşündüm, eğer telefona bir şekilde JailBreak yapabilirsem redsn0w ile afc2'den backup alabilirim. Sanırım bu numaralarımı kurtarmak için yeterli. Fakat bir türlü JailBreak yapamadım cihaza. Şuan bu halde cihaza sadece evasi0n ile JailBreak yapılıyor diye biliyorum. Fakat evasi0n da passcode'u kaldırıp dene diyor. Bir türlü içinden çıkamadım.

Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim..

Daha önce iphone'unu bilgisayara bağlanarak kullandıysan belki bilgisayara yedek almış olabilirsin iTunesten yedeği geri yükle diye bi ibare varsa bi ona tıklamaya çalış belki yukleyebilirsin.

ChuckBartowsKi
15-02-2013, 03:20
iCloud veya yedekleme yapmadiysan zor gibi kurtarmak... :) Bende bir kere baya ugrasmistim ama halledemedim. Bende rehberimi sadece mycontact back up adli uygulamayla mail atmistim oradan kurtarabildim...