PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları 6.1 jailbreake sonrası oluşan sorunlar

umit38
06-02-2013, 13:15
Merhaba arkadaşlar jailbreake i yaptım sonrasında bazı uygulamalar yükledim.Uygulamaları ekranda basılı tutarak çarpıya basıp siliyorum fakat telefonu kapatıp açtıkdan sonra uygulamalar geri geliyor.Diğer bi sorun ise ipastore dan indirdigim uygulamaların çogu açtığım zaman geri kapanıyo mesela tapatalk 2 yi açıyorum bilgileri giriyorum geri kapanıyo.En sonunda ipastore da bozuldu indirdigim birşeyi yükleye bastıgımda ana ekrana atıyor.Bu sorunlarla karşılaşan başka arkadaş varmı ?

mieszko
06-02-2013, 13:19
Ben SMS ile ilgili bir problem yaşadım, SMS menüsüne giremiyorum. Bakalım ne olacak araştırıyorum.

onderonen
06-02-2013, 15:25
SMS sorununu bende yasadım . acmaya calistiğimda , acılır gibi olup kapanıyordu. sonra jailbreakden sonra direk yuklediğim IPHONE DELIVERY i kaldırdım. Duzeldi .. Bir kontrol et istersen . Ya da baska SMS ile ilgili baska birsey yuklediysen onu kaldırıp dene .

mieszko
06-02-2013, 16:07
Haklisin iphone delivery bozmustu, farkedemedim.. restore ettim ben de cihazi. Sonradan hatirladim iphone delivery yukledigimi.

Tesekkurler.

SMS sorununu bende yasadım . acmaya calistiğimda , acılır gibi olup kapanıyordu. sonra jailbreakden sonra direk yuklediğim IPHONE DELIVERY i kaldırdım. Duzeldi .. Bir kontrol et istersen . Ya da baska SMS ile ilgili baska birsey yuklediysen onu kaldırıp dene .

Hypnosee
06-02-2013, 16:20
Bendede hava durumu açılmıyor bastıgım gibi ana ekrana atıyor iki farklı telefonda aynı sorunu yaşadım

edurum
06-02-2013, 17:11
bende ise jailbreak sonrası iphone' umu bul programı cihazımı bulamıyor. cihaz internete bağlı. icloud.com üzerinden bulmak istediğimde yine bulamıyor ve cihazı çevrimdışı gösteriyor.

unfatelover
09-02-2013, 12:27
bende ise jailbreak sonrası iphone' umu bul programı cihazımı bulamıyor. cihaz internete bağlı. icloud.com üzerinden bulmak istediğimde yine bulamıyor ve cihazı çevrimdışı gösteriyor.

4s kullanıyorum var jailbreak yaptım herşey güzel lakin çoğu tweaklarda ve uygulamada ilk denemede yüklemiyor ikinci denemede yüklüyor ve telefonu kullanırken flası kendi kendine açıyor bi bakıyorum lamba yanıyor birde en çok kullandığım tweak olan Remove Back Ground yükleniyort ama kullandığım zaman telefonu güvenli moda alıyor

kingusdonanimos
21-02-2013, 15:55
iphone delivery programı çalışmıyor yeni sürümde çözümünü bulmak lazım acilen

kingusdonanimos
24-02-2013, 10:33
Bunu dene düzeliyor. Eski sürümün raporlama programını kurduğun için oluyo o sorun.

http://iphonedelivery.advinux.com/ios6 veya https://code.google.com/p/iphone-delivery-report/ kaynağı altında iki paket halindemiş
1. genel kullanım için 2. ise toplu mesaj gönderim ve 3. parti mesajı tweak kullanımı içinmiş..
Kötü Haber 4s ve 5 i desteklemiyormuş ve bunlar içinde destek çıkmayacak diye not düşmüşler

vaio
24-02-2013, 23:51
Bendede hava durumu açılmıyor bastıgım gibi ana ekrana atıyor iki farklı telefonda aynı sorunu yaşadım

Aynı sorunu bende yaşıyorum.

DeDeLi
25-02-2013, 16:27
Aynı sorunu bende yaşıyorum.

iOS 6+ Hava durumu sorununun çözümü

http://www.ikaynak.com/forum/threads/36947-ios-6-hava-durumu-sorunu-cozumu

vaio
25-02-2013, 19:52
Sorun çözümü işe yarıyor. Teşekkürler.