PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları İpod touch 5 şarj problemi

kobetay24
05-02-2013, 09:41
İyi forumlar arkadaslar.Oncelikle forumdaki ipod sarj ile ilgili olan konulari okudum.Fakat benim durumum daha farkli.İpodu sarja takip fulledikten sonra cihazi kapatip yatiyorum.Sabah olunca iste 10 saat icinde kapali haldeyken sarjinin bitmesi normal midir ?(kapatip yatiyorum on saat civari kapali haldeyken sabah acinca kirmizi oluyor sarj gostergesi) Yardimlarinizi bekliyorum tesekkurler.

SalihBxl
05-02-2013, 10:54
Cihaz sarjda mi kaliyor sabaha kadar yoksa cikartip mi kapatiyordunuz?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kobetay24
05-02-2013, 12:07
Cihaz sarjda mi kaliyor sabaha kadar yoksa cikartip mi kapatiyordunuz?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İlginiz icin tesekkur ederim.Hayir cihazi pcden sarj edip fulledikten sonra sarjdan cıkarıp kapatiyorum.Sabah actigimda kirmizida oluyor.

DeDeLi
05-02-2013, 12:17
Hangi versiyon var üzerinde cihazın? isterseniz temiz bir restore yapıp o şekidlde deneyin. Biraz anormal bir durum. Açık olduğunda durum nasıl peki? Sabaha kadar açık bekleyince nasıl oluyor ?

kobetay24
05-02-2013, 12:33
Hangi versiyon var üzerinde cihazın? isterseniz temiz bir restore yapıp o şekidlde deneyin. Biraz anormal bir durum. Açık olduğunda durum nasıl peki? Sabaha kadar açık bekleyince nasıl oluyor ?

Cihazda son surum var suan.6.0.1 di galiba ilk aldigimda sonra itunestan guncelleme geldi ve guncelledim.Hocam acik halde hic denemedim ne kadar gidiyor diye ki kapali halde sarjin gitmesi anormal degil mi ?Restore ise yarar mi dersiniz ?

DeDeLi
05-02-2013, 12:50
Denemekte fayda var. DFU mode a alıp restore etmeniz sağlıklı olacaktır. Açık halde de deneyin. Kapalı halde gitmesi anormal bir durum gerçekten

kobetay24
05-02-2013, 13:42
Denemekte fayda var. DFU mode a alıp restore etmeniz sağlıklı olacaktır. Açık halde de deneyin. Kapalı halde gitmesi anormal bir durum gerçekten

Hocam DFU moda nasil alabilirim ?

Duzeltme: tamamdir hocam arastirmadan yazdim ama simdi buldum uygulayacagim.Bir de guncellemeden once boyle bir sorun yoktu donanimsal degildir diye dusunuyorum size de danismak isterim.

kobetay24
05-02-2013, 22:10

Hocam restore ettikten sonra da fulleyip kapattım yine aynı sorun var.İlk aldığım sürümünde böyle değildi.Downgrade yapma şansım var mı ?

DeDeLi
05-02-2013, 22:25
Maalesef su anda yok.Yabanci forumlari arastirdiniz mi? Acik halde durum nasil peki?

Saygılarımla...

kobetay24
05-02-2013, 22:45
Maalesef su anda yok.Yabanci forumlari arastirdiniz mi? Acik halde durum nasil peki?

Saygılarımla...

Hocam youtube da birisi yapmış 6.0.1 firmware dosyasını indirip itunes üzerinden düşürmüş.Onu deniyorum ben de şimdi .Açık halde de gereğinden hızlı bitiyor şarj.

kobetay24
05-02-2013, 23:11

Saygılarımla...

Yok hocam olmuyor olmuyor. Bana öneriniz nedir Bilkomu arasam sonuca varabilir miyim ?