PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Ios 6.1 i yükledikten sonra

ikarusbasarsa
04-02-2013, 20:47
iphone 5 imin power düğmesinde bi sorun yaşamaya başladım ve yarın telefonumu servise göndermeyi düşünüyorum. Alalı daha 1.5 ay oldu 2 3 gün önce 6.1 yazıkun güncellemesini görünce wifi aracılığı ile yükledim ertesi gün power tuşuna basarken zorlanmaya başladım. Bu tür bir sorunla karşılaşan tek ben miyim acaba yada karşılaşıp çözüme ulaşabilen oldumu yardım ve destekleriniz için şimdiden teşekkürler

WaGrAnT
04-02-2013, 20:51
Güncelledikten sonra oldu diyorsunuz Tekrar restore yapmayı deneyin isterseniz.

ikarusbasarsa
04-02-2013, 20:57
Güncelledikten sonra oldu diyorsunuz Tekrar restore yapmayı deneyin isterseniz.

restore ettim sanki o gün içerisinde sorunsuz kullanır gibi oluyorum tam düzeldi galiba derken ertesi gün tekrardan aynı sorunla karşı karşıya kaldım şuanda bazen tutukluk yapıyor bazende ilk günkü gibi anlam verebilmiş değilim :S 6.0.1 e geri yüklemek istedim beceremedim eğer bugün içerisinde halledemezsem yarın vatandan almıştım servisine göndericem

SworDTR
04-02-2013, 21:01
tuşa basmakta zorlanmakla yazılımın ne alakası var yoksa ben mi yanlış anladım :S

ikarusbasarsa
04-02-2013, 21:06
tuşa basmakta zorlanmakla yazılımın ne alakası var yoksa ben mi yanlış anladım :S

kardeşm bende anlamış değilim ama 6.1 i yükledikten snra oldu ne bi yere düşme nede herhangi bişeye maruz kaldı telefon öncesinde hiç bir sıkıntı yoktu bende acaba bu yüzden mi oldu diye düşünür oldum :S

SworDTR
04-02-2013, 21:28
yumuşak bi fırça aracılığıyla tuş üstünde bi temizlik yapsanız çevresinde falan içeriye doğru bişey akmış girmiş olabilir başıma gelmişti