PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları Pasaport kaydı hakkında Acil

BLaCKDeViL
04-02-2013, 15:59
Arkadaşlar merhaba benim bir sorum olacaktı. Arkadaşıma yurt dışı orjinli iphone almayı düşünüyoruz,cihazı aldıktan sonra restore edince tekrar pasaport kaydı yapılmak zorunda mı/yapılır mı/gerek yok mu? teşekkürler herkese..

deathriver
04-02-2013, 16:02
Arkadaşlar merhaba benim bir sorum olacaktı. Arkadaşıma yurt dışı orjinli iphone almayı düşünüyoruz,cihazı aldıktan sonra restore edince tekrar pasaport kaydı yapılmak zorunda mı/yapılır mı/gerek yok mu? teşekkürler herkese..

restore yaptiginda imei numarasi degismeyecegi icin tekrar kayit gerekmez.sadece ilk aldiginda kayit ettirmen yeterli

BLaCKDeViL
04-02-2013, 18:09
Peki sürüm yükselttikten sonra filan da gerekmiyor değil mi ? Her ne olursa olsun 1 kez kayıt yaptırmış olmak yeterli... ?

utkugsutku
04-02-2013, 18:23
Aynen öyle hocam.
Cihazınızın imei numarası değişmyior öyle bir durumda.
Dilediğiniz gibi güncelleme/jailbreak yapabilirsiniz.

fas535
04-02-2013, 18:33
ben anlamadm kı 2010 dan beri form üyesisin hiç mi bişe ögrenemedin arkadasm bu nası soru..

BLaCKDeViL
04-02-2013, 19:10
dostm ben iphone kullanıcısı değilim, eğer profilime bakarsan ipod touch 1G'm var, sadece ark.'a alıcam hediye diyebilirim.. o yüzden bu araştırmalarım uzun süredirde forumda yoktum...

plone123
04-02-2013, 19:38
benimkide kayıtlıydı sürüm güncellemesi yapıncakapandı fake ime i ile iphone 4 ü kullanabilirmiyim?

SalihBxl
04-02-2013, 19:59
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...