PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4s kapandı açılmadı

dumanduman
21-01-2013, 00:35
4s im kapandı ve açılmadı.. mecidiyeköyde bi yere götürdüm sorun değişik bir sorun sanrm işlemciyle ilgili biz yapamayız dediler. ingiltereden aldm teli.. tekrar gitmeyecegm için yurtiçinde yaptırmam gerek. kargo ile göndersem tekrar geri girerken yurtiçine el koyuyolarmış tele.. ve yüklü bir para istiyorlarmış teslim alabilmek için.. olmaz mı bu telefon arkadaşlar?

myazici
21-01-2013, 00:46
Teknik servisin ne kadar profesyonel olduğunu bilemem ancak öyle söylemişlerse dikkate değer bu durumda yurtdışına giden birisi ile ancak gönderebilirsiniz. yahut faturası duruyorsa Avrupaya giden ve Apple Store olan bir ülkeye de gönderilebilir. Bunun dışında Türkiye'de yaptırma imkanı zor, olsa bile astarı yüzünü geçer.

dumanduman
21-01-2013, 00:50
teşekkürler.. genpa ya götürmeyi de denesem mi acaba.. genpa çözüm bulabilri mi

myazici
21-01-2013, 00:54
Bir götürmekte yarar vara tabi, sonuçta bir cihazın çöp olmasından bahsediyorsak değer açıkçası... Ama yapılabilir olduğunda gelecek olan fiyatlara da kendinizi alıştırın 500TL'den aşağısı verilmeyecektir bu iyimser bir rakam.

dumanduman
21-01-2013, 01:07
teşekkürler. götüreceğim genpaya olmazsa da yurtdışına çıkan birine güvenip vereceğiz. aslında uluslar arası garanti var da küçük ülkelerde bunu geçerli kılıp telefonu değiştirirler mi bilemem

myazici
21-01-2013, 01:11
Apple Store olan her yerden verilebilir ufağı büyüğü yok yani. Resmi Apple'ın mağazası olan distribütör veya önerilen değil direk Apple Store olsun kafi.

GS_36
21-01-2013, 01:16
Kardes cihaz nasil kapandi durduk yere kendiliginden mi kapandi yoksa herhangi sorundan dolayimi kapandi ?.

dumanduman
21-01-2013, 01:21
durduk yere kapandı. cihazı şarja taktım biraz şarj olduktan sonra kapandı. baştan aktive sorunu zannettim. fakat değilmiş. kimse çözemiyor. genpaya götüreceğim. ama genpa konusunda da çok şikayet var. güvenilir olmadıgını söyleyen çok. ne yapacağımı şaşırdım. yurtdışında olsam gider değiştiririm ama türkiye de olmuyor.. parasında da değilim yeterki olsun. ama bunu türkiye de yapacak kimse yok galiba

dumanduman
21-01-2013, 01:22
teşekkürler myazici ilgin için teşekkürler

myazici
21-01-2013, 01:55
Rica ederim iyi geceler

-iPad mini üzerinden-