PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları 5.1.1 için 6.0 Klavyesi Varmıdır ?

OlguErhan
20-01-2013, 21:22
IPad 2 5.1.1 versiyon klavyede ç ö ş ı gibi harfler yok bilindigi uzere basili tutupta yapiyoruz ama 6.0 da klavyede bu harfler dizilmis malum jailbreak var yukseltemem surumu. Herhangi bir repoda bu klavyeyi yukleyebilecegimiz bir tweak mevcutmu tesekkurler.

myazici
20-01-2013, 21:45
Var ancak iOS 6'nın standartı gibi işlev görmüyor ve büyük küçük harfler klavyede sorunlu görünebiliyor. Forum kuralları gereği aynı amaçlı sitelerin linki paylaşılmıyor bu sebeple veremiyorum ama Google'da ipad türkçe klavye sonuçlarında bulabilirsiniz.

OlguErhan
21-01-2013, 01:10
Var ancak iOS 6'nın standartı gibi işlev görmüyor ve büyük küçük harfler klavyede sorunlu görünebiliyor. Forum kuralları gereği aynı amaçlı sitelerin linki paylaşılmıyor bu sebeple veremiyorum ama Google'da ipad türkçe klavye sonuçlarında bulabilirsiniz.

Konuyu buldum iKeyWi HD yi indirdim kurdum FullTRQKlavye.deb isimli dosyayıda indirdim ifunbox ile cihaza bağlandım fakat o FullTRQKlavye.deb dosyasını nereye atacağıma cihazda ve nasıl aktif edeceğimi bulamadım bi türlü klvyeye eklentiler geldi fakat ortada Ş ö fln yok.

myazici
21-01-2013, 01:15
Cihazınızda iFile varsa yahut iTools veya ifunbox gibi program ile deb dosyasını atarsınız cihaza olur biter. iFle ile o dizine girer dosyayı tıkladığınızda yükleme seçeneği de gelir. iFunbox ile yaparsan yahut iTools ile zaten cydia diye bölüm göreceksiniz ona sürükle bırak yapın yükler bu şekilde. Yine yüklenmemişse cihazı kapat aç yüklenir, metoda göre değişiyor sonuçta...

OlguErhan
21-01-2013, 07:45
Cihazınızda iFile varsa yahut iTools veya ifunbox gibi program ile deb dosyasını atarsınız cihaza olur biter. iFle ile o dizine girer dosyayı tıkladığınızda yükleme seçeneği de gelir. iFunbox ile yaparsan yahut iTools ile zaten cydia diye bölüm göreceksiniz ona sürükle bırak yapın yükler bu şekilde. Yine yüklenmemişse cihazı kapat aç yüklenir, metoda göre değişiyor sonuçta...
Tmm cydia var biliyorum önceden yüklemisliğim var ifunbox aktif kullanıcısıyım :) Cyda yada herhangi bir yerinde ikey w bulamadim dizini direktcydia icine yollasam olur diyorsunuz yani bu arada tuşları ü ü ğ ö ç ı ş ggibi ekledimklavyeye ayrica bu deb dosyasini yeniden yüklemeye hala gerek varmı ki ?

myazici
21-01-2013, 15:02
Siz bana FullTRQKlavye.deb dosyasını nereye atacağınızı sordunuz ben de onu söyledim sonuçta .deb dosyası ve cydia klasörüne atılırsa otomatik kurulur yahut manuel telefondan kurulumu başlatıp kurabilirsiniz demiştim. Böylelikle atılacak yerin önemi yok ana dizine de atar ve iFile ile girer oradan çalıştırırsınız yahut direk Cydia ".deb" uygulamalarını kurduğumuz şekilde kurarsınız.