PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En bağlayıcı iPhone oyunu

QuestionMark
13-01-2013, 23:37
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır zevkli ve bağlayıcı bir oyun aramasındayım fakat aradığımı bir türlü bulamadım, sizden oyun önerilerinizi bekliyorum umarım diğer üyelerimiz için de yararlı bir konu olur.

Aradığım oyun;

- Türkçe destekli olmalı
- Angry Birds tarzı bölüm geçmeli bir şekilde olmamalı
- Oyuna fazlasıyla zaman ayırabilirim fakat o zamanı hak etmeli :)
- Sonu olan bitirilebilen bir sistemi olmamalı veya çok uzun bir zaman istemeli
- Görüntüsü az da olsa gerçekçi olmalı, küçük küçük yaratıklarla uğraştırmamalı :)

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

ChuckBartowsKi
14-01-2013, 00:45
DH3 ( Dungeon Hunter ) var fena degil. Eger online ariyorsaniz Clash Of Clans var gercekten cok zevkli...

doctor155
14-01-2013, 03:54
Kesinlikle Clash Of Clans diyorum. Hiç oyun oynamayan arkadaşlarım bile elinden bırakamıyor şuanda:))

DeviLJoN
14-01-2013, 05:30
Infinity blade serisini oynayın.100 levele kadar kasın. Hile yapmadan gayet zevkli oluyor. Ayrıca walking dead gayet zevkli bir oyun.

Ogzhnozcn
14-01-2013, 07:40
Walking Dead,tek geçerim ancak belli bölümlerden sonra,bölüm satın almanız gerekiyor

leadertay
14-01-2013, 08:58
"One T Draw" el kaldırmadan şekli tamamlama. (Türkçe desteğe ihtiyaç yok)
"Aerox" (Türkçe destek olmasa olur bunda da) yukarıda ki oyunların yanına da bunlar da atıştırmalık oyunlar

seloma
14-01-2013, 23:28
hayday oyna sigara gibi alıştınmı bırakamıyosun mereti bırakmaya çalışıyorum uyku uyuyamıyorum bunun yüzünden

kemal21
15-01-2013, 07:45
islash ciddi ciddi bağımlılık yapabilir ben telefonumu arkadaslarımdan kurtarmak için sildim zamanında hala da yüklemeye korkarım.

Sent from my iPhone using Tapatalk