PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Downgrade 5.1.1 den 4.3.3 e?

bilalekrem
08-01-2013, 19:31
ShSh kaydim var. snowbreeze ile custom hazirladim ireble dfuya aldim. restore ederken 20 hatasi veriyor :/ Sorunu nasil cozebilirim

GS_36
08-01-2013, 20:47
ShSh kaydim var. snowbreeze ile custom hazirladim ireble dfuya aldim. restore ederken 20 hatasi veriyor :/ Sorunu nasil cozebilirim

Forumda iTunes hataları ve bu hataların nelerden olabileceğine nasıl giderilebileceğine ilişki bilgililer ve sunumlar var,size zahmet olacak ama biraz arama yapmak zorunda kalacaksınız.

bilalekrem
09-01-2013, 00:19
Forumda iTunes hataları ve bu hataların nelerden olabileceğine nasıl giderilebileceğine ilişki bilgililer ve sunumlar var,size zahmet olacak ama biraz arama yapmak zorunda kalacaksınız.

Genelde araştırma yapmadan konu açmam da bakın;

Error 1, 2, 3, 6 ya da 99′dan küçük bir sayı:Bu hata mesajı telefonunuzun Restore Mode’a alınamadığı anlamına geliyor.Bu durumda telefonu kendiniz DFU Mode’a alın. Kimi zamanlarda 6 numaralı hata telefonunuzu kırdığınız zaman ayarladığınız partition büyüklüğünden de kaynaklanıyor olabilir. Bu 6 numaralı hatayı, UPGRADE işlemi sırasında alıyorsanız, telefonunuza önceden kurduğunuz firmware’in partition büyüklüğünden kaynaklı bir problem olabilir. Bu durumda eski firmware’i farklı bir partition büyüklüğü ile yeniden telefonunuza kurup sonra UPGRADE işlemini deneyebilirsiniz.

DFU Moda iReb lide denedim normal de denedim 2 türlüde olmadı.

bilalekrem
10-01-2013, 18:53
guncel

GS_36
10-01-2013, 19:25
Tam olarak ne yapmak istiyorsun?.amacın sürüm düşürmekmi yoksa sürüm yükseltmekmi ?.Şuan ki sürüm nedir kullandığın cihaz nedir,cihazında sim kilit varmı .Soru sormadan önce cihazınız ile ve ne yapmak istediğiniz ile alakalı geniş bilgi verirseniz emin olun tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

bilalekrem
10-01-2013, 19:54
Tabi buyrun. Suanii surumum 5.1.1 ben 4.3.3 geri donmel istiyorum cihaz yavasladi icin . Cihazim i3GS . Cihazimda sim kilit yok

GS_36
10-01-2013, 20:16
Tabi buyrun. Suanii surumum 5.1.1 ben 4.3.3 geri donmel istiyorum cihaz yavasladi icin . Cihazim i3GS . Cihazimda sim kilit yok

4.3.3 e geçince cihaz hızlanmaz aksine daha da yavaşlar,çünkü eski sürümlere ait hemen hemen hiç programlar kalmadı gibi.Shsh kaydın varsa tekrar 5.1.1 e restore yapabilirsin.şuan ki en iyi sürüm 5.1.1 bunu tavsiye ederim.

hitmachine16
10-01-2013, 20:24
Asıl 4.3.3 çok iyiydi. Ipod touch 4ler 5 ve üstü sürümlerde arada bir safari veya grafiği iyi olan oyunlardan atabiliyor. Ram az olduğu için(256 mb) oluşan bir sorun heralde. Eski sürümler(4.3.3. vb) tahmini olarak daha az ram tükettiği için boşta daha fazla ram kalıyordu ve uygulamadan atma çok nadir oluyordu. En azından benim tecrübelerim bunlar. Yeni ipod touch aldığımda 4lü sürümlerde çok iyi çalışıyordu sonra satmak zorunda kaldım sonra 2-3 tane daha tocuh 4 elime geçti ama 4lü sürümlerdeki performansı bulamadım açıkçası. Özet olarak şu an sıkça yaşanan uygulamadan atma sorunu eskiden neredeyse yoktui arkadaş da o yüzden geri dönmeye çalışıyor heralde haksız da değil.

GS_36
10-01-2013, 20:46
Anlatamadım galiba,şuan eski sürümlere uygun programlar piyasada hemen hemen kalmadı,jailbreak yapmak istemiyorsanız o zaman istediğiniz sürümde kalabilirsiniz sorun olmaz,jb yapmak istiyorsanız mecburen ileriye dönük adımlar atmalisınız yoksa başarı elde edemezsiniz.

bilalekrem
10-01-2013, 22:51
aynen hitmachine gibi dusunuyorum. Telefonu kullanacak kisi bi tek facebook ve safariyi kullanacak o yuzden eski surum programlari cok ilgilendirmiyor aslinda.