PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları 25 pp kullanıcı adı şifre hatası

selbal
04-01-2013, 22:46
dahaönce iphone 5 ve ipad 4e sorunsuz program yükleyebiliyordum ama son zamanlarda 25pp den indirdiğim uygulamaların hepsinde sorun oluyor kurduktan sonra cihazlarda kullanıcı adı parola soruyor bu sorunu nasıl aşarım acaba

GnC
05-01-2013, 09:50
Aynı problem bende de çıkmaya başladı , vice city 1.0 vardı , güncellemeyi yükledim İD Pass istiyor sonra tekrar 1.0 sürümüne döndüm. Umarım bir arkadaş problemin çözümünü biliyordur.

leyla79
06-01-2013, 13:55
Evet sifre istiyo yardimci olabilecek arkadas varmidir acaba

ufukelverdi
06-01-2013, 14:00
bendede minecraft ve vice city de oluyor aynı sorun

demduam
06-01-2013, 23:34
Arkadaslar programda ki kapat ekranı kapla simge duruma küçült simgelerinin altında ki mavi kutucuk var icinde beyaz çince yazı yazıyor iphone pc ye bağlayıp (iTunes kapalı olacak tabii ki ) o kutucuğa basıp öyle yükleyin

Sent from my iPhone using Tapatalk

demduam
06-01-2013, 23:34
Sorunun çözülüp cozulmedigi hakkında bilgi verirseniz memnun olurum

yigido83
07-01-2013, 00:11
Daha 2 saat önce basıma geldı navigon önceden kuruluydu pp25 fen indirdigim bir çok oyunda sonra uçak bir oyun indirdim parola ıstedi önceden kurulu olanlarda çalışmadı bu kez bende yeniden restore ettim düzeldi ama yedekleme yapmayın iTunes ıle

selbal
07-01-2013, 08:09
bende1.8.5 beta yüklüydü 1.5 i kurdum düzeldi şuan kullanıcı adı şifre sormuyor

yine sorun olursa o mavi butonuda denemek lazım

demduam
07-01-2013, 22:19
Kardeşler 25pp de TÜRKİYE nin icinde olduğu navigasyon programı varı tomtom navigon igo gibi ben bulamıyorum da

moshmec
10-01-2013, 00:03
Arkadaşlar sizin ID pass probleminizin nedeni şudur : 25pp ile uygulama yükledikten sonr cihazı pcye bağlayıp itunes açtığınız anda senkronizasyon olmasıdır.

mericguner
10-01-2013, 02:06
hiç kimse tam olarak bilmeden konuşmasın arkadaşlar çözüm ne restorede ne itunes kullanmada. kullanıcı adı ve şifre sorunu yaşayanlar soldaki kırmızı application sekmesine tıkladıktan sonra açılan uygulamaların olduğu sayfanın en sağ üst köşesinde mavi kutucuk var çince zamazingo bişey yazıyor ona tıklayın bi kaç sefer sorun halloluyor. ben itunes a her sarki yuklememden sonra telefonu ve ipadi eszamanliyorum kullanici adi ve sifre istiyor tekrar baglayip oraya tikliyorum sorun ortadan kalkiyor. kesin ve net çözüm budur

Sent from my iPad using Tapatalk HD

moshmec
10-01-2013, 16:15
İyide sizde aynı şeyi söylemişsiniz.. Her itunes eşzamalnmasından sonra şifre soruyormuş işte:)...

mericguner
10-01-2013, 17:31
İyide sizde aynı şeyi söylemişsiniz.. Her itunes eşzamalnmasından sonra şifre soruyormuş işte:)...

itunes u unutmak gibi birsey soz konusu degildir onu soylemeye calistim bir tıkla sorun halloluyor ;)

moshmec
10-01-2013, 20:26
itunes u unutmak gibi birsey soz konusu degildir onu soylemeye calistim bir tıkla sorun halloluyor ;)

itunes u unutun derken zaten 25pp yada itools gibi programlarla itunes un yaptığı işler yapılabiliyor kullanmayın manasında demiştim.. ;)

eburak
18-03-2013, 22:59
kardeşim dedini yaptım mavi butona tıkladım defalarca ama hep aynı cevap kırmızı çince yazı uyarı sesiyle beraber

lordarcual
06-04-2013, 13:07
hiç kimse tam olarak bilmeden konuşmasın arkadaşlar çözüm ne restorede ne itunes kullanmada. kullanıcı adı ve şifre sorunu yaşayanlar soldaki kırmızı application sekmesine tıkladıktan sonra açılan uygulamaların olduğu sayfanın en sağ üst köşesinde mavi kutucuk var çince zamazingo bişey yazıyor ona tıklayın bi kaç sefer sorun halloluyor. ben itunes a her sarki yuklememden sonra telefonu ve ipadi eszamanliyorum kullanici adi ve sifre istiyor tekrar baglayip oraya tikliyorum sorun ortadan kalkiyor. kesin ve net çözüm budur

Çok teşekkür ederim. Valla baktım baktım hep restore diyorlar bir bastım o tuşa ilk kocaman X çıktı sonra birdaha bastım hiç bir şey çıkmadı bende yükledim geri oyunu girdim. Sorunum çözüldü. Yeniden çok teşekkürler Kardeşim. @demduam Kardeşim senin dediğini pek anlayamadım seninkide doğru ama biraz az bilgi vermişsin. @mericguner bol bol bilgi vermiş :)