PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iphone 4 u itunes dan etkinleştirme sorunu

mugurm
04-01-2013, 11:14
Arkadaşlar 2 gün önce iphone 4 umun unlock yapılması için başvuruda bulundum ve unlock olduğu bilgisi geldi. aktif etmem içinde itunes a takıp etkinleştirmem gerekiyor ama ben teli itunes a takdığımda 2 gündür uğraşıyorum bi türlü etkinleştirmeye dair birşey çıkmadı, JB dosyaları olduğu için restore da yapmak istemiyorum yardım edin lütfen :(

ferfecirko
04-01-2013, 15:36
Ayni soruunu bende cekiyorum

Sent from my iPad using Tapatalk HD

DeDeLi
04-01-2013, 16:50
iTunes 'a takıp telefonu sıfırlamalısınız. Yani cihaza en son versiyonu yüklemelisiniz. Normal kullanım yaparken iTunes a takmanız hiçbir şeyi değiştirmez. Cihazlarınıza iOS 6.0.1 yükleyip etkinleştirmeniz gerekmekte.

DeviLJoN
04-01-2013, 21:53
İki seçeneğiniz var;
1. Ağ ayarlarını sıfırlayın. Sonra cihaz açılırken pc'ye bağlayın. Telefona sim kartı takın, itunes ile aktifleştirin.

2. Seçenek ise; jailbreak varsa telefonda. SAM yükleyin. SAM yüklendikten sonra, SAM girin ve un-active yapın telefonunuzu. Cihazı kapatın ve açın. Açılırken sim kartı takın. Sonra itunes ile aktifleştirin.

Komple sıfırlanamanıza gerek yok. En son sürüm yüklemenize de gerek yok. Eğer kilidi kalktıysa her sürümde açılır.

mugurm
05-01-2013, 04:08
Bütün herşeyi denedim olmadı en sonunda güncelleme yaptım hallettim geçmiş olsun, yardımcı olan arkadaşlara da çok teşekkürler ;)

weysel89
06-01-2013, 21:33
Sim kartindaki pin kodunu kaldirip oyle etkinlestirin.veye pin kodu olmayan bi kodla aktiflestirin

iPhone Bir Yaşam Tarzıdır 

DeDeLi
06-01-2013, 21:39
Bütün herşeyi denedim olmadı en sonunda güncelleme yaptım hallettim geçmiş olsun, yardımcı olan arkadaşlara da çok teşekkürler ;)

Ben yukarda zaten guncelleyin demistim :) butun herseyi yaptim demissiniz ama gozunuzden kacmis olmali.Hayirli olsun gule gule kullanin

Saygılarımla...

mugurm
07-01-2013, 01:31
Dedeli güncelleme hariç herşeyi demek istedim :) Güncelleme son çareydi ve en son onu yaptık teşekkürler :)