PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları iPod Touch 4G sol üst köşeye resim.

Maxim7
03-01-2013, 11:59
Merhaba arkadaşlar.

Şu sol üst köşedeki iPod yazan yere resim koyabiliyor muyuz? Jailbreak kurulu. Carrier bundle dosyasını bulamadım.

Teşekkürler.

DeDeLi
03-01-2013, 13:23
cydia'da Make it mine vardı. Hala var mı bilemiyorum onunla kolayca yapabilirsiniz. Klavyenizde emoji açıksa ordaki smileyleri ekleyebilirsiniz.

Maxim7
03-01-2013, 15:01
cydia'da Make it mine vardı. Hala var mı bilemiyorum onunla kolayca yapabilirsiniz. Klavyenizde emoji açıksa ordaki smileyleri ekleyebilirsiniz.

Teşekkürler. Emoji'den smile koyulabiliyor ama bilgisayarda oluşturduğum oraya sığacak resmi koyamadım.

DeDeLi
03-01-2013, 15:05
iFunbox ile "/System/Library/Carrier Bundles/" bu dizinden ulaşabilirsiniz. Yanlız değiştikten sonra cihazınızı kapatıp açmalısınız. Şahsen tavsiye etmiyorum sonuçta sistem dosyasını oynamış oluyorsunuz.

Maxim7
04-01-2013, 04:24
iFunbox ile "/System/Library/Carrier Bundles/" bu dizinden ulaşabilirsiniz. Yanlız değiştikten sonra cihazınızı kapatıp açmalısınız. Şahsen tavsiye etmiyorum sonuçta sistem dosyasını oynamış oluyorsunuz.

İlgilendğiniz için teşekkürler ancak Carrier Bundles dosyası yok. Carrier diye aratma yaptım program içinde Carrier Settings çıktı ama. İş yaş sanırım. :)

Tekrar sağolun.

EzeL
04-01-2013, 18:51
ios4 veya ios5 ile şebeke logoları sistemi değişti artık carrier bundlesta saklanmıyor logolar. zeppelin diye cydia uygulaması var kur biraz karıştır kendi logonu yapıp o programla cihazına koyabilirsin.