PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Flexi kredi kartı

ankarag3lü
27-12-2012, 20:36
Flexi kredi almayı düşünüyorum kullanan var mı? nasıl memnun musunuz? garantinin müşteri hizmetleri felan nasıl? bir kaç kere aradım pek ilgilenmiyorlar ve telefon bankacılığı biraz yavaş gibi geldi müşteri hizmetlerine felan çok geç bağlanıyor sürekli yanlış birime bağlıyorlar..genel olarak karttan memnun olanlar olmayanlar sebepleriyle yazarsa sevinirim.

erbuls
27-12-2012, 20:42
Garanti ile 13 yildir calisiyorum musteri olarak :) fenerbahce bonus var 8 yildir bu senede flexi aldim bonus kadar genis kapsamli bir kart degil ornegin heryerde indirim bulamiyorsun,ama artisi kart aidati yok sadece 6 lira aliyorlar onuda istersen odemiyorsun 12 ay boyunca aylik 100 tl harcama sozu verirsen,flexinin en guzel olayi kartin gorselligi istegin resmi flexinin sitesinden yukleyip onayliyorsun hop katt eline ulasiyor bedeli 10 lira... Umarim yardimci olmusumdur garanti iyidir iyi

leadertay
27-12-2012, 22:34
1-3-5-2 kart numarası kart şifresi hop müşteri temsilcisi karşında :)). (Garantide) gs bonus kullanıyorum 4 senedir bi kere tüketici hakem heyetine şikayet ettim kart ücretini ilk sene paramı geri aldım. Tüketici hakem heyetinin nedeni de 12 puntadan küçük yazılmasıymış alınacak ücretin bidaha da yansıtmadılar kart ücreti. Bonus iyidir bence