PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İOS 6.0.2 Yayınlandı...

leadertay
19-12-2012, 23:41
arkadaşlar şuan itibariyle güncellemeyi alabiliyorsunuz. Bu arada bu güncelleme sadece iphone 5 ve mini ipadler için...

sabahtan beri telefonun wifisinde birşey var diyip duruyordum kendi kendime sonra bu güncelleme çıktı karşıma :)

http://f1212.hizliresim.com/14/m/h278g.png (http://bit.ly/c25MCx)

DeviLJoN
20-12-2012, 00:50
sohbet bölümünde bir arkadaşta yazmıştı, demek ki gerçekmiş.

GS_36
20-12-2012, 01:15
sohbet bölümünde bir arkadaşta yazmıştı, demek ki gerçekmiş.
Evet dogru bende simdi gördüm,fakat sadece iphone 5 ler icin 6.0.2 ( 10A551 ).

Hayirli ugurlu olsun,bakalim ne gibi yenilikler getirecek.

hasoman
20-12-2012, 09:45
Ehehe ben 6.1 beta 4 kullanıyorum.

GS_36
20-12-2012, 11:59

İyi kullanmalar...

leadertay
20-12-2012, 13:46

valla ben kendi adıma söliyim ben çıkan hiç bir yazılım güncellemesini direk yüklemedim bundan sonra da yüklemem önce bi beklerim stabil olduğuna inandığımda versiyona geçerim. (bunu yükledim çünkü bitane düzenleme vardı oda sıkıntılı olduğum bir durumdu) Beta sürümü kullanmakta denekliktir bana göre size iyi deneklikler... Ben kullanmasam siz kullanmazsanız kim kullanıp hataları bulacak...

omar12
20-12-2012, 16:03
valla ben kendi adıma söliyim ben çıkan hiç bir yazılım güncellemesini direk yüklemedim bundan sonra da yüklemem önce bi beklerim stabil olduğuna inandığımda versiyona geçerim. (bunu yükledim çünkü bitane düzenleme vardı oda sıkıntılı olduğum bir durumdu) Beta sürümü kullanmakta denekliktir bana göre size iyi deneklikler... Ben kullanmasam siz kullanmazsanız kim kullanıp hataları bulacak...

Kesinlikle katılıyorum bende zart diye 5.1.1 den 601 e (4s) geçmiştim shsh kaydına güvenerek böyle kala kaldım :D

hasoman
20-12-2012, 20:39

Aynen öyle öncülük yapacaklar olması lazım.

leadertay
26-12-2012, 09:26
bu güncellemeyle geldiğine inandığım bir iki sıkıntıdan bahsedeyim. Arkadaşlar işyerimde cepten wifiden bağlandığım internetim zaman zaman kendi kendine 3g ye geçiyor ve tekrar ayarlardan wifi ye girip wifi adımı seçmeden 3g de kalması gibi bir sıkıntı var. bir de turkcell cüzdan gibi sadece 3g den işlem yapan bir uygulama da wifi den çıkıp 3g ye geçmiyor. uygulamaya girdiğimde şebeke üzerinden bağlanın uyarısını veriyor.