PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları Şİfre Koyulmuş iPad'de Restore Sorunu(New iPad)

Ilker Tuna
19-12-2012, 23:21
şuan yeni ipadimde yanlşlıkla koymuş olunan bir şifre var şifreyide bilmediğime göre tek çare restore kalıyor
ama 5.1.1 sürümü ile yüklemek istiyorum her Shift-Restore den 5.1.1 fireware i seçtiğimde yükleme tamamlanmadan 3194 hatası alıyorum
hataının çözümüde driverlarda hostu silmek olduğunu söylediler sildim gene aynı hatayı almaya devam ediyorum
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

ipad şifresini kırmanın başka bir yolu varsa yazarsanız sevirinim ki; bildiğim kadarıyla güvenlik nedeniyle tek çare restore etmekmiş

QuestionMark
19-12-2012, 23:28
şuan yeni ipadimde yanlşlıkla koymuş olunan bir şifre var şifreyide bilmediğime göre tek çare restore kalıyor
ama 5.1.1 sürümü ile yüklemek istiyorum her Shift-Restore den 5.1.1 fireware i seçtiğimde yükleme tamamlanmadan 3194 hatası alıyorum
hataının çözümüde driverlarda hostu silmek olduğunu söylediler sildim gene aynı hatayı almaya devam ediyorum

ipad şifresini kırmanın başka bir yolu varsa yazarsanız sevirinim ki; bildiğim kadarıyla güvenlik nedeniyle tek çare restore etmekmiş

Şu anda iTunes üzerinden direkt olarak 5.1.1' e restore etmeniz mümkün değildir, bu işlem için RedSn0w kullanmanız gerekmektedir.

GS_36
19-12-2012, 23:28

Sifrenin kirma gibi bir islem oldugunu sanmiyorum,shsh kaydiniz varsa restore yapabilirsiniz.