PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iPhone 4 ios 6 JailBreak Hakkındaki sıkıntılar

Taha Yasin Kapucu
16-12-2012, 02:12
Arkadaşlar iPhone 4 aldım cihazı aldığımda tereddütlüydüm ama şuan iphone elim ayağım kolum bacağım resmen :D Erzincan'da okuyorum sıkıcı burası :P Sonuç olarak iPhonela acayip derecede uğraşıyorum.İşin özeti iPhone 4 6.0.1 de bildirim merkezini(üstteki şeyi alta çekilen herneyse :D) aşağıya çekince telefon reset atıyor sebebi nedir sizde de oluyor mu?

SalihBxl
16-12-2012, 12:23
Cihazda jailbreak varsa sayet yuklediginiz tweak veya addons yuzunden oluyor olabilir. Sayet jailbreak yoksa, temiz bir restorede deneyebilirsiniz.

fdnhkmn96
16-12-2012, 13:58
arkadaşım bende de aynı problem vardı salihbxl dediği gibi büyük ihtimal bir tweaktandır...şayet ios 6 yükseltirsen shsh kaydını almayı unutma!!!

GS_36
16-12-2012, 16:06
Jb varsa cydia dan en son yüklediginiz uygulamalardan baslayarak tek tek silip cihazi reboot yapin,olur da cydia dan silmede hata veriyorsa iTools veya iFunbox ile silip yine cihazi reboot ypip deneyin,cihazinizda sim kilit olayi varsa restore yapmak isterseniz sim kilit olayina dikkat edin CFW hazirlayarak restore yapin.yinede olmazsa buradan yazarsiniz yardimci olmaya calisiriz.