PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları mp4 yükleme sorunu

holden
31-10-2008, 21:43
arkadaşlar ben itunesdan 3g ye video yüklemek istediğim zaman add file to seçeneğini kullanıorum ancak çoğu zaman İtunes ile beraber Pc de kitleniyor..

not: yüklediğim videolar mp4 formatında,ayrıca allok video converterdan ipod için özel iki kodekle çeviriorum öyle yükluorum gene de takılıor..

bi yardımcı olan olursa sevinirim. [gl=20.gif]

[JW]
31-10-2008, 22:51
Çevirdiğiniz mp4 video da sorun olabilir.Başka bir mp4 atmayı deneyin.Mesela sitemizden indirip atın bakalım hata verecek mi?

Ona göre sorunu daha kolay tesbit edersiniz.

Sorun videoda değilse iTunes'ta olabilir.Silip tekrar yüklemeyi deneyin.

holden
01-11-2008, 01:17
walla en son siteden indirdğim gülşen klibi de bomba şeklinde patladı..illa itunesu silmem mi gerekio peki cihaza etkisi ne olur? bi sürü kayıtlı şey var nasıl bi daha yüklerim ben onları? [gl=4.gif]

by_hope
01-11-2008, 16:01
author=holden link=topic=966.msg3696#msg3696 date=1225495021]
walla en son siteden indirdğim gülşen klibi de bomba şeklinde patladı..illa itunesu silmem mi gerekio peki cihaza etkisi ne olur? bi sürü kayıtlı şey var nasıl bi daha yüklerim ben onları? [gl=4.gif]

dostum eger İtunes i sılecek olursan sılmeden once

C:\Documents and Settings\Kullanıcı\My Documents\My Music\iTunes klasorunu kopyala öyle sil.
daha sonra tekrar yükleyince bu klasörü eskı yerıne kopyalarsın :)

ıspanak
04-11-2008, 20:08
ben mp4 film indiriyorum filmi itunes açıyor ama iouch a kopyalamıyor.

ya kardeşim sen itouch gibi bi alet yap sonrada itunes gibi bi ömür törpüsüne milleti mahkum et

vay arkadaş ya, şu lanet programı ne zaman açsam bütün itunes ve taallukatı elden geçiyor

Sylar
04-11-2008, 22:30
author=ıspanak link=topic=966.msg4152#msg4152 date=1225822100]
ben mp4 film indiriyorum filmi itunes açıyor ama iouch a kopyalamıyor.

ya kardeşim sen itouch gibi bi alet yap sonrada itunes gibi bi ömür törpüsüne milleti mahkum et

vay arkadaş ya, şu lanet programı ne zaman açsam bütün itunes ve taallukatı elden geçiyor

iTunes'a attıktan sonra sol panelden ipodunu seç, genel ekranda hafıza durumu vs gösterecektir. Aynı menü içinde Movies'e gir, yeni attığın video alfabetik sıra içinde gözükecektir. Yanındaki kutucuk seçili değilse işaretle ve Apply (Sync) tuşuna bas atması lazım.