PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları PC suit'ten ve İnstallerden yüklenen uygulama ve oyunlar ?

hrnkaan
20-05-2009, 12:15
arkadaşlar 2.2.1 versiyonulu telefonumda jailbreak yaptıktan sonra pc suitten ve installer den yüklediğim uygulamaları ve oyunları telefonumda çalıştıramıyorum. cydia dan inen uygulamalar sorunsuz çalışıyo. bu durum bieaz yuhaf geldi , bi bilgisi olan varmı acaba ??

verdiği uyarı ; 'xxxx' uygulaması çalıştırılamıyor. tarzında

hrnkaan
20-05-2009, 23:19
yokmu bu sorunla benden başka karşılaşan arkadaşar ?

Sylar
20-05-2009, 23:34
installer genelde eski sürüm uygulamalar içeriyor dolayısıyla pek kullanan olmuyor çoğu da dediğiniz gibi sorunlu. cydia'da daha güncel ve son sürüm uyumlu uygulamalar var bu yüzden sorunsuz çalışıyor.

hrnkaan
20-05-2009, 23:54
az önce dediğin üzre installer patch yi kontrol ettim , yeniden yükledim ama cydia harici bi yerden program yüklediğimde çalıştıramıyorum.denediğim metodlar = itune,pc suit ve installer
çıkamadım işin içinden,yanlış olan bişey var biyerde ama bulamıyorum.

placebo
21-05-2009, 12:19
Adımları atlamadığımızdan emin olalım.

Mobile installation patch'ten sonra telefonunuzdan App Store'a girip ücretsiz bir uygulama yüklediniz mi?

Forumumuzun indirme merkezinden indirdiğiniz herhangi bir uygulamayı PC Suit'le telefonunuza atarak çalıştırabildiniz mi?

Programları WinSCP ile yüklemeyi denediniz mi?

odiksoz
19-06-2009, 19:02
Restore'dan sonra iTunes'dan yüklenen crackli programlarda dedi;

]Mobile installation patch'ten sonra telefonunuzdan App Store'a girip ücretsiz bir uygulama yüklediniz mi?
Adımını uygulayın.

Özür dilerim bir ay önceki konuya yazmışım.