PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Kişisel Erişim Noktası Sorunu

hbkaplan26
15-11-2012, 09:31
Merhaba Arkadaşlar,

IOS 6.0.1 iphoneum ile açtığım kişisel erişim noktalarına bir türlü bağlanamıyorum.(Diğer iphonelar,ipad ve laptop ile denedim) Ağ kısmında cihazım gözüküyor fakat şifreyi girdikten sonra bir türlü cihazdan internete giremiyorum. Önerileriniz nedir?

CHAOS
15-11-2012, 10:04
Merhaba Arkadaşlar,

IOS 6.0.1 iphoneum ile açtığım kişisel erişim noktalarına bir türlü bağlanamıyorum.(Diğer iphonelar,ipad ve laptop ile denedim) Ağ kısmında cihazım gözüküyor fakat şifreyi girdikten sonra bir türlü cihazdan internete giremiyorum. Önerileriniz nedir?
hangi cihazla internete giremiyorsunuz?

hbkaplan26
15-11-2012, 14:22
Iphone'um wireless ya da 3G ile rahatça internete giriyor. Ben iphone'un 3G'sini kullanarak laptop ve ipadimle internete giremiyorum. Önceden böyle bir sorun yoktu. Dün ihtiyacım oldu ve bağlanamadım.

CHAOS
15-11-2012, 14:25
Iphone'um wireless ya da 3G ile rahatça internete giriyor. Ben iphone'un 3G'sini kullanarak laptop ve ipadimle internete giremiyorum. Önceden böyle bir sorun yoktu. Dün ihtiyacım oldu ve bağlanamadım.
iphone dan ağ ayarlamalarını sıfırlamayı deneyin,pc den ise manuel olarak eklemi deneyebilirsiniz.

hbkaplan26
15-11-2012, 16:46
Teşekkür ederim chaos ağ ayarlarını sıfırlayınca çözüldü:)

CHAOS
15-11-2012, 18:02
Teşekkür ederim chaos ağ ayarlarını sıfırlayınca çözüldü:)
rica ederim :)
sorun çözüldüyse ne mutlu.

macman
15-11-2012, 18:18
Bende 3gs var kişisel erişim noktasında bluetooth ile internetimi paylaşamıyorum eşimin 4g sini görmüyor ağ ayarlarınıda sıfırladım olmuyor bir türlü

CHAOS
15-11-2012, 18:21
Bende 3gs var kişisel erişim noktasında bluetooth ile internetimi paylaşamıyorum eşimin 4g sini görmüyor ağ ayarlarınıda sıfırladım olmuyor bir türlü
wifi den paylaşım yapabiliyormusunuz?

macman
15-11-2012, 18:35
3gs te wifi den paylaşım vermiyo sadece bluetooth ile veriyor yada kabla ile daha önceden bi ipad ile bluetooth ile internetimi paylaşmıştım ama şimdi 4g yi görmüyor bluetooth ile neden acaba

CHAOS
15-11-2012, 18:55
3gs te wifi den paylaşım vermiyo sadece bluetooth ile veriyor yada kabla ile daha önceden bi ipad ile bluetooth ile internetimi paylaşmıştım ama şimdi 4g yi görmüyor bluetooth ile neden acaba
şu yolu bi deneyin isterseniz:cihazların ikisininde ağ ayarlarını sıfırlayıp,bluetooth ve wifi yi açıp 3gs cihazında paylaşıma açıp bi eşitlemeye çalışın.

Nonche
17-11-2012, 20:04
Merhaba Arkadaşlar,

Bende de aynı sorun var aynı sürümde pc ye bağlanmaya çalıştığımda 2-3 defa telefonun üst kısmında mavi bant yanıp sönüyor ardından bağlantı kurulamadı hatası veriyor pc de. Ağ ayarlarını sıfırlamam sorunu çözmedi. Yardım lütfen.

registered
09-03-2013, 00:18
arkadaslar,
bende jbli ios5.0 new ipad ve i.os6 lı 3gs iphone var. ancak bir turlu iphonedaki interneti ipad ile paylastıramadım. gormuyor iki cihaz birbirini. farklı bir iphone ve ipadımle denedik sorun yok. ama iphoneile gormedi biturlu sorun ne olabilir?