PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları iphone 3gs bluetooth ile 4s bağlanmıyor

macman
02-11-2012, 09:03
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak benim iphone3gs'im var eşimde iphone4s var benim 3g internet paketim fazla olduğundan kişisel erişim noktasından bluetooth ile internetimi paylaştırmak istiyorum ama iphone 3gs bluetooth ile 4s'i görmüyor ağ ayarlarını sıfırladım yine görmüyor 3gs'in sistemi 6.0 diğer 4s sistemi 5.1 bir bilgisi olan var ise yardım ederse sevinirim.

DeDeLi
02-11-2012, 09:30
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak benim iphone3gs'im var eşimde iphone4s var benim 3g internet paketim fazla olduğundan kişisel erişim noktasından bluetooth ile internetimi paylaştırmak istiyorum ama iphone 3gs bluetooth ile 4s'i görmüyor ağ ayarlarını sıfırladım yine görmüyor 3gs'in sistemi 6.0 diğer 4s sistemi 5.1 bir bilgisi olan var ise yardım ederse sevinirim.

Ayarlar> Kişisel Erişim noktasını aktif hale getirin. Getirirken size soruyor nasıl paylaşmak istersiniz diye orada ilk seçeneği seçip gerekli özellikleri açın. Wi-fi bluetooth vs..Cihazdan internetini paylaşmak istediğiniz cihaz bu şekilde yapacak.
Cihazdan paylaştığınız internete bağlanmak istediğiniz diğer cihaz ise "Wi-Fi" dan ağ aratıp sizin paylaşmış olduğunu ağa girecek."Kişisel Erişim Noktası'nda" ağ şifresi yazar onu girerek yapabilirsiniz. Sadece bluetooth ile ağ paylaşımı olmuyor

macman
02-11-2012, 10:41
Teşekkürler'de iphone3gs te wifi üzerinden paylaşım açmıyor diye biliyorum sadece bluetooth ile internet paylaşılıyor o zamanda bluetooth ilede 4s'i görmüyor