PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları App. yükleyemiyorum help me!!

BilirKişi
18-05-2009, 20:32
s.a
arkadaşlar ben telefonu turkcellden aldım iphone 3g 8gb lik...bana geldiginde içinde installer ve cydia proğramları kuruluydu...şimdi sorunuma gelcem..ben US den free account aldım.bilgisayardan itunes ten appleri indiriyorum telefona atıyorum tamam atıldı diyor ama telefonda bişi yok gözükmüyor:S:S:S başka bi forumda biri kendisinede böyle bşi oldugunu söyledi bilgisayardan versiyon yükselt düzelir dedi..benim versiyon 2.2 idi versiyon yükselttim 2.2.1 oldu...bi açıldı telefon içinden cydia installer proğramları gitmiş blutooth gitmiş nebilim diger yüklü olan uygulamalarda gitmiş sıfırında nasılsa öyle olmuş:S:S:S ve işin sinir bozucu yanıda hala bişi yükleyemiyorum...applicationları sync yapiyorum tamamlandı diyo oke dio ama telefonda hala bişi yok:S:S:S:S HELP ME!!

Catalepsis
18-05-2009, 20:57
Jacob foruma gelmiş.Lakin Jacob olsan bile forum başlıklarında help me,acil vb. ifadeler kullanmak yasak.

Bu arada sen telefonuna restore atmışsın.Tekrardan jailbreak yapmalısın.

beko93
18-05-2009, 20:59
Şuanda iPhone Jailbreaksiz durumdadır. Forumu inceleyerek kolayca Jailbreak yapabilirsiniz ve ardından uygulamaları kolayca yükleyebilirsiniz. Hepsinin rehberi forumda mevcuttur [:'(]

BilirKişi
18-05-2009, 21:34
author=Catalepsis link=topic=6437.msg37256#msg37256 date=1242669461]
Jacob foruma gelmiş.Lakin Jacob olsan bile forum başlıklarında help me,acil vb. ifadeler kullanmak yasak.

Bu arada sen telefonuna restore atmışsın.Tekrardan jailbreak yapmalısın.

yasak oldugunu bilmiyordum öğrenmiş oldum...Lakap takmana gerek yok!! jailbreak edicem okede yalnız programların yüklenmemesinin sebebi ney? dikkatli okuduysanız nedemek istedigimi anlarsınız...

Catalepsis
18-05-2009, 21:44
author=ysnbbk link=topic=6437.msg37263#msg37263 date=1242671660]
yasak oldugunu bilmiyordum öğrenmiş oldum...Lakap takmana gerek yok!! jailbreak edicem okede yalnız programların yüklenmemesinin sebebi ney? dikkatli okuduysanız nedemek istedigimi anlarsınız...

Onun yerine sen forumda dikkatli araştırma yapmayı deneseydin:

-Bu tarz başlıkların yasak olduğunu öğrenirdin.
-Jailbreak'ten sonra Mobile Installation Patch kurman gerektiğini,aksi takdirde applerini telefonuna aktaramayacağını görürdün.

Not:Ayrıca anlamadığın birşey için fevri davranmazdın.Lost izleyen bir arkadaşına sor,Ben Help Me dedim bana Jacob dediler de,sana anlatsın.Sonra eğer Jacob'u beğenmediysen gel bana PM'den agresyon yapmaya devam et [:'(]

BilirKişi
18-05-2009, 22:15
author=Catalepsis link=topic=6437.msg37266#msg37266 date=1242672283]
Onun yerine sen forumda dikkatli araştırma yapmayı deneseydin:

-Bu tarz başlıkların yasak olduğunu öğrenirdin.
-Jailbreak'ten sonra Mobile Installation Patch kurman gerektiğini,aksi takdirde applerini telefonuna aktaramayacağını görürdün.

Not:Ayrıca anlamadığın birşey için fevri davranmazdın.Lost izleyen bir arkadaşına sor,Ben Help Me dedim bana Jacob dediler de,sana anlatsın.Sonra eğer Jacob'u beğenmediysen gel bana PM'den agresyon yapmaya devam et [:'(]

merak etme lostu izliyorum...3 gündür forumu araştırıyorum zaten,artık kafam karışmaya başladı...verdigin bilgi için sagol...karşılama tarzın içinde:/

fantazi
18-05-2009, 22:22
olayı büyütmeye gerek yok.jailbreak yaptıktan sonra cydia dan mobile installation patch i kurarsan kırılmış app'leri cihazına aktarabilirsin.bu arada anlamadığım turkcellden sıfır olarak mı aldın da sana jailbreak li geldi

james_kad
18-05-2009, 22:25
Arkadaşlar gerginlik olmaya başladığını sezdiğim an ben devreye girerim. Adım Jack. Doktorum. Adadaki arkadaşlara başarılar. Ama kate benim olacak ona göre!
Zannediyorum ne demek istediğimi herkes anladı..

BilirKişi
18-05-2009, 22:28
telefonun jailbreaklı olup olmadıgını bilmiyorum...daha yeni kavramaya başladım olayı..telefonu abim turkcellden almış aldıktan sonrada telefoncu bi arkadaşı var ona götürmüş o proğramlar felan atmış işte..anladıgım kadarıyla telefonda cydia ve installer programları kurulu oldugu için jailbreak yapmış galiba...jailbreakliyken itunesten normal free applicationları telefona yüklemek içindemi program kurmam gerekiyor:S:S:S

fantazi
18-05-2009, 22:45
itunes tan normal free app leri kurabilirsin.fakat ücretlileri bedava yüklemen için jb yapıp mobile ins. patch i kurmalısın [:'(]

BilirKişi
18-05-2009, 22:51
author=fantazi link=topic=6437.msg37294#msg37294 date=1242675948]
itunes tan normal free app leri kurabilirsin.fakat ücretlileri bedava yüklemen için jb yapıp mobile ins. patch i kurmalısın [:'(]

hocam işte sorunlardan biride bu:/ free appleri kuramıyorum:S sync ediyom tamam kuruldu dio ama telefonda bişi yok:S tık yok:S

fantazi
18-05-2009, 23:01
garip peki wifi n varsa app store a gir iphone dan indirmeyi dene

Real_Warrior
19-05-2009, 00:11
Bu Sorun İlk Aldığımda Bendede Wardı. [:)] [:'(]

BilirKişi
19-05-2009, 17:19
author=Real_Warrior link=topic=6437.msg37305#msg37305 date=1242681101]
Bu Sorun İlk Aldığımda Bendede Wardı. [:)] [:'(]

bunu yazdın bari nasıl sorunu düzelttiginide yazsaydın:)

Real_Warrior
19-05-2009, 20:59
Program Yükledim. 1 Cide Yemedi , 2 Cidede Yemedi , 3Cüde Beat Maker Yükledim Yemek Zorunda Kaldı [8D] Çükni 150 MB gibi Bişi Ya Bu Arada Arkadaşlar Yardım Edin StudioAPP İndirdim 500 MB yükledim ama Gözükmedi Şimdi Tekrar Deniyeceğim [:)] Müzik Yapımında Yardımcı Olabilir Belki [:)]