PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları ios6 gevey kullanımı (4s r-sim5 v6.1)

memoli3025
20-10-2012, 21:34
selam arkadaşlar.telefonumu ios 6 cıkmadan almıştım ve "r-sim5 v6.1" diye tabir edilen geveyle birlikte kullanıyorum.ios 6 cıktıktan sonra aldıgım yer çalışmaz ios6 icin özel üretilen geveylerden alman gerekiyor dedi ve 100 tl istedi.riske attım ve ios 6 yükledim.gevey ios6 yı destekliyor fakat önemli nokta ios 5 teki gibi edit imsi mode1 den değilde edit imsi mode2 den yapmak gerekiyor.telefonum isveçten alındığından dolayı buraya girmem gereken kodu (2400782) yi imsi mode2 ye yazdıktan sonra çıkan menüden cancel deyip telefonu yeniden başlatmanız sonucunda kullanabilirsiniz.gevey yüzünden ios6 ya yükseltmeyen arkadaşlara yardımı olur düşüncesiyle yazmak istedim.iyi forumlar

SuLh
20-10-2012, 22:30
paylaşım için teşekkürler forumdaki bir çok arkadaşa yardımcı olmuşsun :)

memoli3025
21-10-2012, 21:25
konuyla ilgili cok araştırma yaptım yabancı sitelerde dahil olmak üzere fakat ilgili hiçbirşey bulamadım.kendim riske atarak buldum ve benim durumumda olan arkadaşlara yardımı oluır diye düşündüm

Mustafa Yilmaz
15-11-2012, 11:15
selam arkadaşlar.telefonumu ios 6 cıkmadan almıştım ve "r-sim5 v6.1" diye tabir edilen geveyle birlikte kullanıyorum.ios 6 cıktıktan sonra aldıgım yer çalışmaz ios6 icin özel üretilen geveylerden alman gerekiyor dedi ve 100 tl istedi.riske attım ve ios 6 yükledim.gevey ios6 yı destekliyor fakat önemli nokta ios 5 teki gibi edit imsi mode1 den değilde edit imsi mode2 den yapmak gerekiyor.telefonum isveçten alındığından dolayı buraya girmem gereken kodu (2400782) yi imsi mode2 ye yazdıktan sonra çıkan menüden cancel deyip telefonu yeniden başlatmanız sonucunda kullanabilirsiniz.gevey yüzünden ios6 ya yükseltmeyen arkadaşlara yardımı olur düşüncesiyle yazmak istedim.iyi forumlar

Suan senin gibi aynı sorunu bende yaşamaktayım fakat ben çok kararsız kaldım ben imsi yazmadan othor carrier 1 den usa sprint seciyorum suan 5.1.1 de ios 6 ya gecersem nasıl yapıcam yardımını beklıyorum....

memoli3025
15-11-2012, 13:56
Suan senin gibi aynı sorunu bende yaşamaktayım fakat ben çok kararsız kaldım ben imsi yazmadan othor carrier 1 den usa sprint seciyorum suan 5.1.1 de ios 6 ya gecersem nasıl yapıcam yardımını beklıyorum....

öncelikle geveyinin benim yazdıgım model olması gerekiyor (r-sim5 v6.1).tahminimce aynı şekilde kabul edecektir cünkü benim operatörüm o listede bulunmadığından imsi giriyorum.eğer listeden usa sprint seçtiğinde olmadıysa imsi2 kısmına usa sprintin imsisi olan 3160100 girerek çalıştırabileceğini düşünüyorum.kolay gelsin iyi şanslar

DeviLJoN
15-11-2012, 18:39
Bence piyasadaki geveylerden almayın. Yazılabilir geveyler var. Dongle ile birlikte alın. Yeni yazılımda güncellemesi ile beraber geveyinizi kendiniz yazın.