PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İphone 4/4s galaxy s3 yardım lütfen

cdeniz
04-10-2012, 03:20
merhaba arkadaşlar.yıllardır iphone hayaliyle yaşıyorum.ama öğrencilik işte üniversite okumak kolay değil bir türlü para biriktiremiyorum.malum geçtiğimiz günlerde iphone5 çıktı.haliyle 4 ve 4slerin fiyatının düşmesini bekliyorum...
sizce fiyatlar düşer mi.ben 1200 tl civarına düşmesini istiyorum(yani benim alabileceğim fiyat bu 12 taksitle falan..).S3 bile 1450-1500 liraya düştü.ama 4 hala 1500 lira civarı satılıyor.[gl=47.gif].S3e baktigimizda cogu ozelligi 5ten iyi bile.ama nedense o telefona ısınamadim.sanirim iphone gerçekten ayrı bi dünya..sizce fiyatlar ne zaman düşer?hep bir iphonem olsun hayaliyle yaşadim desem çok duygusal olur ama cidden bir iphonem olmasını da istiyorum.içimi döktüm sanırım[:)]..

SalihBxl
04-10-2012, 05:12
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

cdeniz
04-10-2012, 13:40
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...
merhaba.ben konuda yanlış bişe göremedim.''yardım'' kelimesinin herhangibir kişi/kurum ya da salt bir cogunluga ne gibi br zararı oldugunu anlayamadım.yardım istemek suçsa eğer sorun bende değil ''forum kurallarınızdadır''.konumda herhangi bir değişiklik yapmayacağım.istiyorsanız yardım istedim diye ceza verebilirsiniz.iyi forumlar..

XANTHE
04-10-2012, 13:44
merhaba.ben konuda yanlış bişe göremedim.''yardım'' kelimesinin herhangibir kişi/kurum ya da salt bir cogunluga ne gibi br zararı oldugunu anlayamadım.yardım istemek suçsa eğer sorun bende değil ''forum kurallarınızdadır''.konumda herhangi bir değişiklik yapmayacağım.istiyorsanız yardım istedim diye ceza verebilirsiniz.iyi forumlar..

Forum kuralları üyelerin eleştirilerine açık değildir. Konu yoruma kapatılmıştır..