PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları iPhone Etkinleştirilemedi

camoranesi
25-09-2012, 22:01
Herkese merhaba

Cihazım Amerikan AT&T firmasından 3GS. Dün ebayden unlock yaptırdım. iphoneox.com (http://iphoneox.com/) bu siteden çek edince unlock gözüküyor.

Cihazım unlock oldu diye ios6 ya yükseltmek istedim olmadı 5.1.1 e yükselttim ben de.

Daha sonra dil kurulumu falan gerçekleşti ancak etkinleştirme bölümünde takılıp kaldı.

iPhohe etkinleştirilemedi diyor. ayrıca itunes da there is no sim card yazıyor.

Lütfen yardım edin. Önceki sürüm 4.3.3 baseband 06.15.00

GS_36
25-09-2012, 23:10
Herkese merhaba

Cihazım Amerikan AT&T firmasından 3GS. Dün ebayden unlock yaptırdım. iphoneox.com (http://iphoneox.com/) bu siteden çek edince unlock gözüküyor.

Cihazım unlock oldu diye ios6 ya yükseltmek istedim olmadı 5.1.1 e yükselttim ben de.

Daha sonra dil kurulumu falan gerçekleşti ancak etkinleştirme bölümünde takılıp kaldı.

iPhohe etkinleştirilemedi diyor. ayrıca itunes da there is no sim card yazıyor.

Lütfen yardım edin. Önceki sürüm 4.3.3 baseband 06.15.00

Merhaba,etkinlestirme islemini tekrar deneyin,olmazsa tekrar restore edin

DeviLJoN
26-09-2012, 14:00
sim kartınız uyumlu olmayabilir. Farklı bir sim kartı ile deneyiniz. Ayrıca aktif ettiğiniz pc'deki itunes yazılımsal hata almış olabilir. Farklı bir bilgisayar ile deneyin. İnternet açık olmalı.

laheyl
26-09-2012, 18:27
bakin bende isvicre orange firmasindan 3gs imi unlock ettirdim onlar apple bildiriyor ve apple bunu size internet uzerinden itunes yolu ile ulastiriyor bu bir kod girme olayi degil operatörlerin yaptigi islem . ve bu 48 veya 72 saati buluyor itunesten eszamanlama yaptiginiz zaman size zaten cihazinizin unlock edildigi bilgisini ekranda veriyor ben daha 30 dakika once bunu yasadim ...

sizin yaptirdigiz firma da belli bir sure beklemenizi soylemistir eminim bence birazdaha bekleyin

DeviLJoN
27-09-2012, 16:35
bakin bende isvicre orange firmasindan 3gs imi unlock ettirdim onlar apple bildiriyor ve apple bunu size internet uzerinden itunes yolu ile ulastiriyor bu bir kod girme olayi degil operatörlerin yaptigi islem . ve bu 48 veya 72 saati buluyor itunesten eszamanlama yaptiginiz zaman size zaten cihazinizin unlock edildigi bilgisini ekranda veriyor ben daha 30 dakika once bunu yasadim ...

sizin yaptirdigiz firma da belli bir sure beklemenizi soylemistir eminim bence birazdaha bekleyin
isviçrede başka hat kullanıyormusunuz. Sadece orange operatörünü mü kullanıyorsunuz ? bu aralar türkiye ye oradan çok cihaz geliyor. unlock için yardımcı olabilme ihtimaliniz var mı ?

laheyl
29-09-2012, 11:18
Operator firmalardan alinan tahhutlu cihazlarin hepsi sim kilitli sagdece apple storden alirsan yada tahhutsuz alirsan sorun olmuyor evet ben sagdece orange kullaniyorum

Nasil bir yardim bildiginiz birsey varsa paylasin bakalim