PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları İos 6 youtube yok oldu

sinannn23
21-09-2012, 21:23
Arkadaşlar merhaba. Başlığımda yazdığım gibi youtube yok oldu ios 6 ya geçtikten sonra. Acaba ne yapmam lazım ? Bu normal mi ?

CemBr
21-09-2012, 21:28
appstore dan yotube un programını bulabilirsin artık ios ile birlikte youtube gelmiyor.

CemBr
21-09-2012, 21:33
ama şöyle bir sıkıntı var appstore dan indirdiğin youtube google ın yapmış olduğu orjinal applikasyon orjinal bir aplikasyon ama daha tam olarak oturmamış(arama yapmak istediğin videoyu bulmaması en büyük dert) programı indirmek yerine safarden youtube a gir daha iyi =)

sinannn23
21-09-2012, 23:55
Anladım. Böyle birşey olması normal. Cevabınız için çok teşekkür ederim. İçim rahatladı :)) Bir deniyim appstore daki youtube u. Teşekkürler tekrar ;)

dbmaster
22-09-2012, 00:21
çözüm itube dostum

Ilker Tuna
22-09-2012, 02:16
bence indrdgm youtube daha iyi

webmasteryeri
22-09-2012, 15:12
ios 6 nasıl geçtin hocam ben denedim telefon açmıyor yaa itunes logosu usp bağlantı resmi kaldı telin ekranında

GKTG
22-09-2012, 15:24
iOS 6 ile Apple'ın kendi yapmış olduğu YouTube uygulaması gelmiyor. Bu normal bir şeydir farklı düşüncelere kapılmayın. AppStore'dan Google firmasının yapmış olduğu YouTube uygulamasını indirebilir ya da Safari'den "m.youtube.com" adresini ana ekranınıza ekleyerek kolayca Youtube'a girebilirsiniz.

ios 6 nasıl geçtin hocam ben denedim telefon açmıyor yaa itunes logosu usp bağlantı resmi kaldı telin ekranında

iOS 6 Güncellemesi (Resmi) (http://www.ikaynak.com/forum/threads/35735-ios-6-guncellemesi-resmi) bu konudaki ilk mesajdan cihazınıza uygun linke tıklayıp ipsw dosyasını indirin. İndirdikten sonra iTunes'i açın ve cihazınızı bağlayın. Shift+Restore (Klavyenizdeki Shift tuşuna basılı tutup iTunes'taki Restore butonuna basın.) yöntemi ile çıkan pencereden indirmiş olduğunuz ipsw dosyasını gösterip restore ediniz.

webmasteryeri
22-09-2012, 23:23
ddiğini denemiştim ama olmadı arklı yontemle kurdum onu hocam yinede güzel yardımın için teşekkürler şimdi cydia düşünüyorum acap bir sıkıntı olurmu diye