PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Jailbreak sonrası yedekleri İpad'e aktaramıyorum.

nakippoyraz
21-09-2012, 19:59
İpad 5.1.1 sürüm yüklü. Restore yaptım. Ardından "yeni bir İpad" seçeneği ile İpad'i tanıttım ve açtım. Ardından "Absinthe 5.1.1." ile jailbreak yaptım. Cydia da geldi. Fakat itunes'a bağlanıp restore yapmadan önce almış olduğum yedeği yükleyemiyorum.

İtunes İpad'i tanımıyor. Yeni bir apple hesabı aldım diye mi böyle oldu? Çözüm olarak ne önerirsiniz? Eski Hesaba dönebilmem için "ayarlar - genel - sıfırla - tüm içeriği sıfırla" yapmam gerekiyor sanırım. Ama bunu yaparsam da jailbreak gider. Cevaplarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

GS_36
21-09-2012, 22:04
İpad 5.1.1 sürüm yüklü. Restore yaptım. Ardından "yeni bir İpad" seçeneği ile İpad'i tanıttım ve açtım. Ardından "Absinthe 5.1.1." ile jailbreak yaptım. Cydia da geldi. Fakat itunes'a bağlanıp restore yapmadan önce almış olduğum yedeği yükleyemiyorum.

İtunes İpad'i tanımıyor. Yeni bir apple hesabı aldım diye mi böyle oldu? Çözüm olarak ne önerirsiniz? Eski Hesaba dönebilmem için "ayarlar - genel - sıfırla - tüm içeriği sıfırla" yapmam gerekiyor sanırım. Ama bunu yaparsam da jailbreak gider. Cevaplarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

Slm,herhangi sorundan dolayi restore yaptiysaniz eski Bacup geri yüklemeinizi tavsiye etmem, cünkü restore öncesi yasamis oldugunuz sorunlarla tekrar karsilasabilirsiniz,eger yaptiginiz Backup da cok önmeli seyler yoksa tabi önemli resimleri veya videolar buna benzer seyleriniz varsa daha önce yani restore yapmadan önce itunes e deyil de bilgisayariniza yeni bir dosya icine kayd etmenizi ve restore sonrasi cihaziniza atmanizi öneririm.

Kolay gelsin...