PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Safe Mode oluyor ama...

subasiomer
19-09-2012, 01:39
Arkadaşlar normalde telefon arada sırada safe mode a giriyordu restart butonu çıktığında tıklıyordum düzeliyordu ancak şuanda safe mode modu gibi ama telefon safe mode uyarısı vermiyor ve exit safe mod butonu çıkmıyor ve hiçbir tweak kullanılamıyor benzer durumla karşılaşan yada çözümü bilen var mı ?

GS_36
19-09-2012, 02:29
Arkadaşlar normalde telefon arada sırada safe mode a giriyordu restart butonu çıktığında tıklıyordum düzeliyordu ancak şuanda safe mode modu gibi ama telefon safe mode uyarısı vermiyor ve exit safe mod butonu çıkmıyor ve hiçbir tweak kullanılamıyor benzer durumla karşılaşan yada çözümü bilen var mı ?

Slm,reboot yap yani power ve home tuşuna aynı anda bas cihaz kapansın ve yine bu iki tuşa aynı anda bas elma işaretini görünce bırak böylelikle düzelmesi lazım.Cihazın safe moda geçmesinin sebebi çakışan uygulamalardan kaynaklanıyor.

kolay gelsin...

subasiomer
19-09-2012, 02:48
Bunu çok denedim ama malesef olmuyor normal bi safe mode gibi degil ama yinede yanıt verdiğiniz icin tesekkurler

subasiomer
19-09-2012, 14:44
Yardım edebilecek kimse yok mu arkadaşlar ?

GS_36
19-09-2012, 19:36
Kardeş reboot ile olmuyorsa restore yap restore ile muhakkat düzelmesi lazım tabi bu arada cihazın kendisinde yani hardware sorunu yoksa.Hardware sorunu varsa tamir gerekir.

thepathty
21-09-2012, 02:53
Cydia'dan kurduğun en son tweak(lar)'ı silmeyi dene. Muhtemelen ondan kaynaklanıyor. Benim başıma da gelmişti. Bu şekilde halletmiştim.
Eğer olmaz ise restore en son çaren olsun.

subasiomer
21-09-2012, 12:33
yardımlarınız için teşekkürler restore yapmaktan başka çare kalmadı :)