PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AssitiveTouch-IOS 5 Cihazlar Icin

GS_36
09-09-2012, 02:33
Slm arkadaslar,

Jailbreakli cihazlar için yöntemler var fakat Home tuşu çalışmayan arkadaşlarımızda jailbreak yoksa bu yöntemi kullanabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=E7ZCRkyb-uQ

GS_36
09-09-2012, 14:29
Hayret doğrusu sunumlarıma hiç kimse yorum yazmıyor hani iyimi yoksa işe yaramazmı.Faydalanan arkadaşlar oluyormu olmuyormu ama malesef hiç kimseden tık yok.Fikirlerinizi paylaşmayı ihmal etmeyin.

Neyse yinede Canınız Sağ olsun...

NeGReDo
09-09-2012, 15:11
Hayret doğrusu sunumlarıma hiç kimse yorum yazmıyor hani iyimi yoksa işe yaramazmı.Faydalanan arkadaşlar oluyormu olmuyormu ama malesef hiç kimseden tık yok.Fikirlerinizi paylaşmayı ihmal etmeyin.

ios 5 konusunda bu özelliğin anlatımı mevcut o yüzden olabilir.

GS_36
09-09-2012, 15:58
Sadece bu konu ile alakalı değil genel anlamda diğer bütün konularla alakalı demek istemiştim.

neyse sağlık olsun...

neco1905
09-09-2012, 16:06
aslına bakarsan benim baya bi işime yaradı emeğine sağlık kardeşim
benim kuzenimin ipad 3 ünde vardı bu ama ben sadece ipad 3 e özgü bişey zannediyodum
bunu kullanıyorum artık malum home tusu yada kilit tusu cabuk bozulabiliyo

GS_36
09-09-2012, 17:30
aslına bakarsan benim baya bi işime yaradı emeğine sağlık kardeşim
benim kuzenimin ipad 3 ünde vardı bu ama ben sadece ipad 3 e özgü bişey zannediyodum
bunu kullanıyorum artık malum home tusu yada kilit tusu cabuk bozulabiliyo

Slm,isine yaradigina sevindim,güle güle kullan,paylasilan her hangi bir konu ile alakali senin gibi diger arkadaslarda fikirlerini belirtseler cok iyi olur, sadece bu veya benim paylastigim konulari kast etmiyorum genel olarak fikirler paylasilsa cok daha iyi olur sanirim.Fikirler paylasildikca cözümler bulunur...
Bu arada daha iyi anlasilsin diye konu basligini düzenledim.

Iyi Forumlar.

GKTG
09-09-2012, 17:56
Slm arkadaslar,

Jailbreakli cihazlar için yöntemler var fakat Home tuşu çalışmayan arkadaşlarımızda jailbreak yoksa bu yöntemi kullanabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=E7ZCRkyb-uQ

Video ve paylaşımınız için teşekkürler. Gayet te kullanışlı bir yöntem. Keşke iOS 4.Xde kalan home veya power tuşu bozuk cihazlar için buna benzer yöntem çıkarsalar...

neco1905
10-09-2012, 14:47
Slm,isine yaradigina sevindim,güle güle kullan,paylasilan her hangi bir konu ile alakali senin gibi diger arkadaslarda fikirlerini belirtseler cok iyi olur, sadece bu veya benim paylastigim konulari kast etmiyorum genel olarak fikirler paylasilsa cok daha iyi olur sanirim.Fikirler paylasildikca cözümler bulunur...
Bu arada daha iyi anlasilsin diye konu basligini düzenledim.

Iyi Forumlar.

haklısın kardeşim bende elimden geldiğince yorum atmaya fikir söylemeye çalısıyorum foruma girebildiğimce sonuçta bi emek var ortada :)