PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Iphone 4 5.1.1 icin crack'li mywi var mi?

fcemyuksel
13-08-2012, 03:00
Merhaba ,
Iphone 4'umu 5.1.1'e yukselttim, jb yaptim ve yurtdisinda hotspotu desteklemeyen Tmobile kullandigim icin mywi kullaniyorum. Eski versiyonlarda sorunsuz kullandim fakat bu versiyonda cracked yok. Yada ben yapamadim. Bir fikir verir misiniz? Hangi source'dan hangisini indirmem lazim??

yusuf11
13-08-2012, 03:13
walla iyiki bu konuyu açtın benim bi arkadaşta da aynı problem var. cvplanrsa çok mutlu olurum

mericguner
13-08-2012, 09:45
evet bu problem
vodafone a geçtim bende de oluştu bir anda kişisel erişim noktası kayboldu mywi 5.1.1 nasıl kurabilirim cracklisini bende araştırdım yok gibi

ByFrKn
13-08-2012, 13:48
Aynen ayni sorun bnde de var cracklisi yok sanirim ama cikabilir.

Tak tak tapatalk (Y)

bin33
13-08-2012, 14:47
Bende de aynı sorun vardı. iphone 3gs deki interneti ipade atamıyordum. Uzun aramalarıma rağmen maalesef cracklisini bulamadım.
Onun yerine alternatif olarak TetherMe uygulamasını kurdum. Tabii kırılmışını. Bu da aynı işi görüyor ama bluethooth üzerinden.
Kullanıyprum ve memnunum, işimi görüyor.

ilhan78
13-08-2012, 15:29
mywi yeni versiyonunun maalesef cracklısı yok.
wifi Hotspor için Pdanet programını kurabilirsiniz.Ben sorunsuz kullanıyorum.
Cracklısı tüm repolarda mevcut.

fcemyuksel
13-08-2012, 18:48
Pdanet crackli kurdum ve calisti. cok tesekkurler. bu arada bir salaklik yaptim. Pdanet'in free versiyonunu da yukledim. restart yapin uyarisi verdi ve iphone'um kilitlendi!! simdi tekrar itunes:(
aklinizda bulunsun diye yazdim.

fcemyuksel
13-08-2012, 22:30
Pdanet isimi gordu. Cok tesekkurler. Umarim mywi gibi para istemezler. Turkiye'ye donunce Turkcell'deki hotspotu kullanicam. Burada hotspot ek ucretli. !!

xkvtx
14-08-2012, 11:58
Pdanet crackli kurdum ve calisti. cok tesekkurler. bu arada bir salaklik yaptim. Pdanet'in free versiyonunu da yukledim. restart yapin uyarisi verdi ve iphone'um kilitlendi!! simdi tekrar itunes:(
aklinizda bulunsun diye yazdim.

arkadaşlar programın cracklisini kurdum hiç bir sorunu olmayan cihazım kitlendi zar zor restore ettim tüm belgeler gitti yedek aldığım bilgisayar yanımda değil 2 hafta içiinde gelmeyecekti bence yüklemeyin sağlıklı bir program değil

ilhan78
14-08-2012, 16:32
arkadaşlar programın cracklisini kurdum hiç bir sorunu olmayan cihazım kitlendi zar zor restore ettim tüm belgeler gitti yedek aldığım bilgisayar yanımda değil 2 hafta içiinde gelmeyecekti bence yüklemeyin sağlıklı bir program değil

Ben cracklisini 3gs 5.1.1 cihazımda sorunsuz kullanıyorum.yüklediğiniz repoda ki dosyada sorun olabilir.ben xsellizden yükledim.

fuatokyay
16-08-2012, 03:49
Mywi veya pdanet bunlar ne işe yarıyor biri açıklayanilirmi ve kurulumu nasıl ben indirdim fakat ne işe yarar program içinde neleri aktif yapmak gerek meraklı ve cahil biriyim bağışlayın açıklama yaparken bunları dikkate alırsanız sevinirim