PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları tema hakinda yardim edermisiniz

ide70
12-08-2012, 23:16
Arkadaslar guzel temalar indirdim ve yukledim ama arka fonda cok guzel resmim vardi artik gözukmuyor,
yani duvar resmini galeriden yukuluyorom ama bir turlu duvarda gözukmuyor :(
bana biraz yardim edermisiniz lutfen? biraz acemiyim ve cok guzel temalarim var ama
istedigim resmi duvarima yani arka fon yapamiyorum. simdiden yardimlariniz icin tesekur ederim.
bu arada telefonun 4s jailbreakli.

PASAL1
13-08-2012, 02:53
Bildiğim kadarı ile WinterBoard yüklemelisin, sonra yüklediğin temayı ordan seçip resping yapıyorsun ve devreye giriyor.

Pardon yanlış anlamışım ben, temayı sorunsuz yüklüyorsunuz ondan sonra arka fon resmini değiştiremiyorsunuz, bilen arkadaşlar yardım edecektir.

ide70
13-08-2012, 14:51
Bildiğim kadarı ile WinterBoard yüklemelisin, sonra yüklediğin temayı ordan seçip resping yapıyorsun ve devreye giriyor.

Pardon yanlış anlamışım ben, temayı sorunsuz yüklüyorsunuz ondan sonra arka fon resmini değiştiremiyorsunuz, bilen arkadaşlar yardım edecektir. en azida yardim etmeye calistin Pasal tesekur ederim,lutfen biligisi olan yardim etsin.
Buarada winterbourd yuklu ve kullanima hazir ama bir turlu istedigim resmi duvar resmiyapamiyorum tabi temayi kaldirinca normal istedigim resmi kullanabiliyorum ama teme olunca maalesef :(

SalihBxl
13-08-2012, 17:48
iFile veya iFunBox tarzi uygulamalar ile tema klasoru icinde wallpaper.png dosyasini kendi istediginiz resim ile yine ayni isim vererek denemelisiniz. Temalarda bu sekilde duvar kagidi degistirebilirsiniz.

Tapatalk HD ile iPad 2 Cihazimdan Gonderilmis Mesajdir.

ide70
13-08-2012, 22:52
Salih cok tesekur ederim bilgilendirdiginiz icin, ifile araciligiyla olay hall oldu, sagol kardesim.