PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Restore hakkında soru

Onemilion
07-08-2012, 21:12
kardeş firmware dosyasını indirdim şimdi nasıl kullanacağımı bilmiyorum restorenin nasıl yapıldığını anlatan konuya yönlendirir misiniz

GKTG
07-08-2012, 21:27
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

Konu başlığını düzenlemek için "Mesajı Düzenle" ardından "Gelişmiş" butonlarına basarak değiştirebilirsiniz.

İyi forumlar...

Onemilion
07-08-2012, 22:51
cevabı verirmisiniz

GKTG
07-08-2012, 23:10
cevabı verirmisiniz

Öncelikle başlığınızı düzenlediğiniz için teşekkür ederim.

Sorunuza gelecek olursak; bilgisayarınızda uygun firmware dosyası bulunması gerekiyor. Cihazı pcye bağlayın ve iTunes'i açın. Sonra klavyenideki Shift tuşuna basılı tutarak iTunes'taki Geri Yükle butonuna basın, açılan pencereden firmware dosyasını gösterin ve iTunes'un restore etmesini bekleyin.

iTunes bu restore işlemi esnasında belirli hatalar verebilir. Eğer hata verirse hata kodunu buraya yazarsınız bizde yardımcı oluruz.

Onemilion
08-08-2012, 12:00
Öncelikle başlığınızı düzenlediğiniz için teşekkür ederim.

Sorunuza gelecek olursak; bilgisayarınızda uygun firmware dosyası bulunması gerekiyor. Cihazı pcye bağlayın ve iTunes'i açın. Sonra klavyenideki Shift tuşuna basılı tutarak iTunes'taki Geri Yükle butonuna basın, açılan pencereden firmware dosyasını gösterin ve iTunes'un restore etmesini bekleyin.

iTunes bu restore işlemi esnasında belirli hatalar verebilir. Eğer hata verirse hata kodunu buraya yazarsınız bizde yardımcı oluruz.

sağolun

Onemilion
08-08-2012, 12:01
Peki son bir soru sorabilirmiyim????

GKTG
08-08-2012, 13:40
Peki son bir soru sorabilirmiyim????

Tabi buyrun..

GS_36
08-08-2012, 13:59
kardeş firmware dosyasını indirdim şimdi nasıl kullanacağımı bilmiyorum restorenin nasıl yapıldığını anlatan konuya yönlendirir misiniz

Slm,cihazınızı restore etmeden önce Baseband SimLock olayını unutmayın,aksi takdirde restore sonrası Simlock sorunu yaşayabilirsiniz.Cihazınız Unlock ise sorun olmaz ama Simlock olanlar restore işlemini ona göre yapmalıdırlar.
Yanlışım varsa Ustalarım düzeltsin lütfen.

iyi Forumlar...

GKTG
08-08-2012, 14:02
Slm,cihazınızı restore etmeden önce Baseband SimLock olayını unutmayın,aksi takdirde restore sonrası Simlock sorunu yaşayabilirsiniz.Cihazınız Unlock ise sorun olmaz ama Simlock olanlar restore işlemini ona göre yapmalıdırlar.
Yanlışım varsa Ustalarım düzeltsin lütfen.

iyi Forumlar...

Evet doğru söylüyorsunuz. Cihaz bilgileri kısmına bakmaya dalgınlık yapmışım dikkat etmemişim, ek bilgi verdiğiniz için teşekkürler.