PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iPhone 4s sorularım

HozComics
01-08-2012, 01:37
Arkadaşlar daha önceden de konu açtığım üzere telefon almayı düşünüyorum. Şuan iphone 4s ile samsung galaxy s3 arasında kaldım. İkisi de çok hoş telefonlar ve gerçekten üstün özellikleri var. Her telefon herkese hitap etmez benim aradıklarım oyun,internet ve hız. Günde 4 saat kadar telefondan internete giriyorum gerçekten internetinin iyi ve hızlı olması lazım. Burada yalnızca 4s ile ilgili sorular soracağım diğer sorularımı android forumlarında sorsam daha uygun :)

1) Telefon oyun oynarken kasıyor mu kasıyorsa hangi oyunlarda. Ya da 1-2 yıl daha çıkan oyunları kaldırır mı malum 512 mb ram
2) Telefonu kablosuz modem olarak kullanacağım ipadimden ve laptopumdan bağlanmak için. Hızlı bağlanabilir miyim sayfaların açılış hızları nasıl
3) İnternette çok vakit geçiriyorum ekranın küçük olması rahatsızlık veriyor mu sürekli birşeyler okuyorum çünkü galaxy s3ün ekranı daha iyi gibi
4) Ücretli bir oyun veya uygulama satın aldığım zaman bunu itunesdan ipadime de atabilecek miyim tekrar ücret ödemem gerekecek mi
5) Telefonun internet hızı iyi mi sayfaları hızlı açıyor mu takılma oluyor mu
6) 512 mb ram olması sıkıntı yaratıyor mu
7) Youtubedan video izlerken kalite ne durumda güzel gösteriyor mu hd videoları ya da internetteki yüksek çözünürlüklü resimleri
8) şimdi telefonu modem olarak kullanacağım için ipadden bağlanacağım. İpad sadece apple telefonlarından mı bağlanabiliyor yoksa samsungdan da bağlanır mı

biraz fazla oldu galiba :D şimdiden teşekkürler

Ogzhnozcn
01-08-2012, 12:26
1-Hayir kasmamaktadir,kaldirmasi gerekir ancak 2 yil sonraki oyunlarda yuksek performans beklemeyin malum teknoloji cok hizli ilerliyor.

2-Ever hizli baglanabilirsiniz

3-Hayir rahatsizlik vermez,ppi degeri cok yuksek oldugundan gayet nettir ve bu kucuklugu unutturur.

4-Evet her iki cihazinizda da kullanabilirsiniz.

5-Cihazin internet hizi gayet iyi en azindan bir mobil cihaza gore,siteye gore degismekle beraber genel olarak normalden hizlidir.

6-Normal sartlarda Herhangi bir problem yaratmiyor

7-Cihazin kendi Youtube uygulamasinda videolari otomatik olarak en yuksek cozunurlukte acmaktadir,normal siteden giris yapildigi takdirde "HQ" on veya off yapilarak kalite secilebiliyor.

8-Modem olarak gordugu icin butun cihazlardan baglanir.

asmenko
24-08-2012, 16:35
merhaba mart ayından beri kulllandığım iphone 4s in bugun itibariyle wifisi çalışmıyor. kablosuz ağ araması yapıyor görünüyor ancak ağ bulunmuyor.

theOracle
24-08-2012, 18:16
selam arkadaslar iphone 4s 5.1.1 firmware 1.1.6 cydia redsnow la jailbrekli cihaz sahibiyim fakat app store a dusen guncellemelerimi yaparken guncelle dedigimde cihazim safe moda giriyor sadce guncellemelerde safe mode hatasi aliyorum fakat appstore dan direk indirmelerde sorun olmuyor yardimlarinizi bekliyorum iyi forumlar