PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vatan'dan Packard Bell AIO pc alınırmı ?

fantazi
27-07-2012, 15:37
Arkadaşlar tablet olduğu için artık laptop'u masaüstü olarak kullanıyorum fakat artık laptop eskidi yeni bilgisayar alacağım laptop yerine masaüstü olsun dedim ve vatanda indirimi görünce girip bakayım derken linkteki pc 'yi gördüm,fakat internette hakkında hiç yorum bulamadım.Fiyatı özelliklerine göre güzel ,acaba aranızda all in one pc kullanan varmı,ısınma sorunu olurmu,hp all in one ların içi açılıp ekstra ram vs. takılabiliyo diye biliyorum packard bell de böyle birşey varmı ve diğer bütün yorumlarınızı bekliyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/Masa%C3%BCst%C3%BC%20Bilgisayar/packard-bell-li7402tk-23aio-pc-intel-corei7-2600s-8gb-ddr3-ram-500gb-hd-2gb-dt520m-vga-win7-prem/productdetails.aspx?I_ID=60772

Ogzhnozcn
27-07-2012, 15:47
Dusunceniz guzel,belki vatan dan bilgisayar alinir da packard-bell alinir mi orasini dusunurum,sorunlu bilgisayarlar olarak bilirim ben tabiki herkez o sorunlari yasayacak degil,simdi gelip ben sorunla karsilasmadim diyecekler de vardir ama benim gozlemlerim bu yonde,iyi alisverisler.

Sessiz
28-07-2012, 00:15
vatan bilgisayar iyidir indirim felan yapar
hic bozuk mal cikmadi