PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : The dark knight rises: Yeni batman oyunu

oguzseven
27-07-2012, 15:15
The dark knight rises

App Store Linki: http://itunes.apple.com/app/the-dark-knight-rises/id522704697?mt=8

Sürüm: 1.0.0

Boyut: 819 MB

Geliştirici: Gameloft S.A.

Uygulamayı denediğim cihaz: İpad 2 wifi

Uyan cihazlar: İphone 3gs, İphone 4, İphone 4s, İpod touch 3. ve 4. jenerasyon, İpad 4.0 ve üstü sürümler için uygun.

Gameloft yine döktürmüş. Oynadığım oyunlar içinde en iyilerden bir tanesi. Cihazınıza oyunu indirip oynamaya başladığınızda sizde oyuna kaptıracaksınız kendinizi. Grafik açısından en üst seviyede. Kesinlikle fiyatını hakediyor. Dövüş sistemini ilk oynadığınızda çok bayılacaksınız ama bir yerden sonra sıkıyor. Sesler açısından da gameloft kendini göstermiş resmen. Oynanabilirlik indirdiğiniz 5 gün boyunca soluksuzca hiç sıkılmadan oynayabiliyorsunuz.

Grafik: 9.5

Sesler: 9.0

Oynanabilirlik: 9.0

Genel: 10

İtunes fiyatı: 6.99
$

<span style="color: rgb(81, 81, 81); font-family: 'Lucida Grande', 'Lucida Sans Unicode', Arial, Verdana, sans-serif; font-size: 12px; font-weight: bold; line-height: 18px; text-align: left; ">
http://www.youtube.com/watch?v=wnxL8IWhd8I&amp;feature=player_embedded

Ogzhnozcn
27-07-2012, 15:51
Gameloftun yeni bombasi,Cidden AppStore uygulamalari icin en cok calisan birileri varsa bu Gameloft'dur,bu yogun emeklerin sonucunu da aliyorlar.

bar1s
27-07-2012, 20:45
Gameloftun yeni bombasi,Cidden AppStore uygulamalari icin en cok calisan birileri varsa bu Gameloft'dur,bu yogun emeklerin sonucunu da aliyorlar.

Oguzhan iappcracker calisiyor batmanda haberin olsun :D

Sent from my The New iPad using Tapatalk HD

Ogzhnozcn
27-07-2012, 21:15
Oguzhan iappcracker calisiyor batmanda haberin olsun :D

Sent from my The New iPad using Tapatalk HD

Boyle farkli konu iclerinde de bana bildirirseniz cok faydali olacaktir,listeye eklenmistir :)

charnich
07-08-2012, 22:24
ya şimdi yeri mi değil mi bilmiyorum ama oyunun konusu olunca yazayım dedim.arkadaslar bi yeri gecemedim.wayne binasının önünde 3 tane tren yolunun binaya girişinde batman işareti var.esas görev o ve get the bat pod diyor ama bi çok yan görev yapmama ragmen hala oraya bat pod gelmedi.ve ne yapıcagımı bilmiyorum.yardım ederse geçen birisi cok sevinirim :D

forgta
07-08-2012, 23:26
bende iapcracker calismiyor sorun ne olabilir acaba? altin almak istedigimde biraz bekleyip request time out hatasi veriyo?

SworDTR
27-08-2012, 17:49
iap cracker bendede işe yaramadı bu oyunda :S

Charybdis
28-08-2012, 20:11
Eline sağlık...