PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : restore hakkında

alicanhadimli
20-07-2012, 20:55
sa iyi aksamlar telefonum 2 3 gün önce kasmaya baslamıstı bugun sabah telefonumu restore yaptım ve jb yapmaya calıstım ama jb yapamadım hata verdi bi telefoncuya gidip sordum restore yaptıgın icin telefon tekrar kayıt altına alınmıs dedi tekrar jb yapmak icin ne yapabilirim ?

Diazem
20-07-2012, 21:01
Merhabalar. Öncelikle jailbreak yapmak istediğiniz cihaz ve jailbreak metodu hakkında daha ayrıntılı bilgi verirseniz daha sağlıklı bir şekilde yardımcı olabiliriz.(mesela; gevey, simfree, redsnow, snowbreeze gibi) İyi forumlar..

alicanhadimli
20-07-2012, 21:14
cihaz iphone 4s 5.1.1 redsnow ile denemiştim

Diazem
20-07-2012, 21:34
5.1.1 in redsnow yönteminde birçok hata çıkabiliyor. Telefonu restore ederken sıfır bir cihaz gibi gösterirseniz sorun yaşamazsınız. Bence telefoncu sallamış, http://www.ikaynak.com/forum/threads/34787-ios-511-untethered-jailbreak-sn0wbreeze-v295 konusundaki snowbreeze ile denemenizi tavsiye ederim. İyi forumlar..

GS_36
21-07-2012, 01:37
sa iyi aksamlar telefonum 2 3 gün önce kasmaya baslamıstı bugun sabah telefonumu restore yaptım ve jb yapmaya calıstım ama jb yapamadım hata verdi bi telefoncuya gidip sordum restore yaptıgın icin telefon tekrar kayıt altına alınmıs dedi tekrar jb yapmak icin ne yapabilirim ?

Slm kardes,madem sorunu anlattigin telefoncu " restore yaptıgın icin telefon tekrar kayıt altına alınmıs "dediyse bundan sonra ne yapman gerektiyini söylemedimi ?.Bence Diazem arkadasin dediyi gibi telefoncu sallamis hemde cok iyi sallamis.Forum da arama yap senin cihazina ve sürümüne uygun JB konusu var burada hatta Diazem arkadas konunun linkinide de vermis sag olsun.

kolay gelsin...

alicanhadimli
21-07-2012, 05:38
teşekkür ederim arkadaslar deneyip tekrar yazıcam

alicanhadimli
21-07-2012, 14:53
arkadaslar ben dediginiz gibide yapamadım olmuyor bugun aksam yola cıkıcam bana acil gerekli yardim edermisiniz ?

alicanhadimli
21-07-2012, 15:24
arkadaslar lütfen bilen birisi yardim edebilirmi aksam yola cikiyorum teamwiver yoluyla yardım etse bilen birisi lütfen