PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Temayı sildikten sonra simgelerle ilgili bir sorunum var

orcunaslan
08-07-2012, 17:14
İyi günler
JadeHD temasını kullanıyordum, sildikten sonra bir tane simgem eski haline dönmedi. Nasıl düzeltebilirim acaba bileniniz varsa yardım ederse sevinirim.
Ekran görüntüsünü koyuyorum.http://e1207.hizliresim.com/z/8/9j72w.png

SalihBxl
08-07-2012, 17:38
Tema aktif iken mi sildiniz? iFile ile var/stash/theme.xxxxxxx icinde jadeHD ile ilgili klasor varsa silin ve respring yapiniz.

orcunaslan
08-07-2012, 17:54
Sanırım aktifti evet.
Söylediğiniz klasörde jadeHD yazısı yoktu ancak 3 tane "Themes.3d3wzx" tarzında klasör vardı, içleri boştu, onları sildim respring yaptım ancak hala aynı.

DeMo
09-07-2012, 22:52
Maalesef tema aktiften yapılan silme işlemi böyle sonuçlanabiliyor. Söz konusu temayı tekrar yükleyip deaktif yaptıktan sonra simgelerinizi kontrol edersiniz ve herşey tamamsa ondan sonra temayı silerseniz belki işe yarayabilir.

orcunaslan
11-07-2012, 17:29
Yani şimdi koca forumda bu soruna kesin bir çözüm bilen yok mu? İlk kez benim başıma gelen bir sorun mu bu? :)

SalihBxl
12-07-2012, 23:47
Yani şimdi koca forumda bu soruna kesin bir çözüm bilen yok mu? İlk kez benim başıma gelen bir sorun mu bu? :)

Yonetici arkadasin sundugu yontemi denediniz mi? Sonucta sorunu yasamamis olsakta olasi cozum yollarini sunmaya calisiyoruz.