PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Iphone 4 iOS 5.1.1 Jailbreak Loader Sorunu

bLackTaNk
02-07-2012, 16:57
Merhaba Arkadaşlar Sitenizden Verdiğiniz Absinthe İle Telefona Jailbreak Yükledim Tamam Sorun Yok Yüklendi, FAKAT Jailbreak Sadece Cydia'yı Yükledi. Loader'i Yüklemedi. Bu Yüzden Cydia'dan İndirme Yapamıyorum. Sizden İsteğim Loader'in Manuel İndirme Linki Var mı ? Nereden, Nasıl Yüklerim ? Yardımcı Olur Musunuz ? Şimdiden Teşekkürler.

GS_36
02-07-2012, 19:12
Merhaba Arkadaşlar Sitenizden Verdiğiniz Absinthe İle Telefona Jailbreak Yükledim Tamam Sorun Yok Yüklendi, FAKAT Jailbreak Sadece Cydia'yı Yükledi. Loader'i Yüklemedi. Bu Yüzden Cydia'dan İndirme Yapamıyorum. Sizden İsteğim Loader'in Manuel İndirme Linki Var mı ? Nereden, Nasıl Yüklerim ? Yardımcı Olur Musunuz ? Şimdiden Teşekkürler.

Slm bLacktaNk,sorunu tam anlayamadim ama anladigim kadariyla JB den sonra telefonun Ekraninda Cydia dan baska birsey yok göremiyorum diyorsun galiba dogrumu ?.yani Cyadiadan haric birde ekranda Installous olmasi gerek demi ?. Eger ögrenmek istediyin bu ise bana pm at hallederiz kardes.

SalihBxl
02-07-2012, 23:43
Oncelikle forum kurallari geregi kalin olan yazi tipinizi standartlara geri getiriniz. Diger bir olay ise burasi paylasim formu, sayet msn, facebook vs vs siteler veya aracilar tarafindan yardim edilecekse bu kadar adam burda ne isimiz var?

iPhone 4 ile Tapatalkdan Gonderilmis Mesajdir.

GS_36
03-07-2012, 01:12
Oncelikle forum kurallari geregi kalin olan yazi tipinizi standartlara geri getiriniz. Diger bir olay ise burasi paylasim formu, sayet msn, facebook vs vs siteler veya aracilar tarafindan yardim edilecekse bu kadar adam burda ne isimiz var?

iPhone 4 ile Tapatalkdan Gonderilmis Mesajdir.

Slm Salih kardes,yanlis anlama bazi arkadaslar illa özel olarak teke tek problemlerine bu tür siteler üzerinden care armaktalar,bana bir cok arkadas pm atarak yardim rica ettiklerinden dolayi bende böyle yazmak zorunda kaldim,yoksa herhangi bir gizlimiz saklimiz söz konusu deyil burada elbette Forumun bir paylasim Forumu oldugunun farkindayim elimden geldiyince bilincli olarak herkese yardim etmek isterim,anlamadigim konulara zaten hic bir cevap vermem.Kötü niyet asla söz konusu olamaz.

Iyi forumlar...