PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları iPadin ekranı yamuk

HozComics
28-06-2012, 19:07
Merhaba arkadaşlar 20 gün kadar önce yeni ipad aldım. Ekranı çok az sol alta doğru eğimli yazılar falan baktığınızda belli olmuyor ama dikkatlice bakınca göze batıyor tabi ki. Ürünü değiştirme ya da onun yerine iphone almayı düşünüyorum şansım var mı. Cihazı da tamir için yollamak istemiyorum şimdi sonuçta açılıcak haftalarca bekle falan zor geliyor. Saygılar

cemgfb
28-06-2012, 23:27
git degistir hatta cok beklemissin

Sent from my iPad using Tapatalk HD

HozComics
28-06-2012, 23:54
Ürünü açıp tamir edip geri göndermelerinden korkuyorum değiştirileceğini bilsem direk gönderirim

aresblade
29-06-2012, 00:55
Ürünü açıp tamir edip geri göndermelerinden korkuyorum değiştirileceğini bilsem direk gönderirim

eğer garantisi varsa ekran değişimi yapmazlar, cihazı değiştirirler.

HozComics
29-06-2012, 16:04
İyi güzel söylüyorsunuz da cihazı mahvedip geri yollamasınlar pek çok tanıdığımın başına geldi aylarca tükedici haklarıyla falan uğraşmak istemiyorum apple danışma hattı falan var mı numarasını verebileceğiniz bir de onlarla konuşayım bi

cemgfb
29-06-2012, 22:13
oyle olursa tekrar yollarsin

Sent from my iPad using Tapatalk HD

mertosya
01-07-2012, 13:15
başka bi yolu yok türkiyede böyle riski alıcanksın .... bozuk gelirsede bidaha gönderirsin kimsenin cihzını kırıp gönderdiklerini duymadım ben daha

Diazem
01-07-2012, 15:00
İyi güzel söylüyorsunuz da cihazı mahvedip geri yollamasınlar pek çok tanıdığımın başına geldi aylarca tükedici haklarıyla falan uğraşmak istemiyorum apple danışma hattı falan var mı numarasını verebileceğiniz bir de onlarla konuşayım bi

Son yıllarda dediğin gibi tüketici haklarına kadar gidick bir olay görmedim. Zaten bu rekabet ortamında firmalar eskiye nazaran çok daha özenliler. Eğer gözüne batan bir durum varsa daha geç olmadan tabiki yolla derim cihazı, hoşuna gitmiyorsa böyle olması kaybedeceğin birşey yok sonuçta. Adamlar sıfır cihazı alıp sana geri paramparça bir halde yollamayacaklar sonuçta. Ki eğer öyle bir sorun varsa benim de şahsi düşüncem ekran değiştirmek yerine yeni cihaz yollayacaklardır. Saygılar, iyi forumlar...

NeGReDo
01-07-2012, 18:51
aynı durum bende iphone'da vardı.genpa ya yollamıştım 2-3 defa.ekran kalibrasyon ayarı yapıldı denilip geri gönderildi her seferinde bu bir arıza değil yanıtı da altım telefon görüşmelerim sonrasında.daha sonra cihazı satarak yenisini aldım :)