PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Online türkçeleştirme

xxvolkan
23-06-2012, 22:52
Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum
Oncelikle cydia source kismina
h7v.org ekleyin

Autoapp translate adli tweak yukleyin ve yuklendikten sonra tweak ayarlarindan ; Auto translate ve Real translate sekmelerini aktif edin
ve Turkce olmasini istediginiz uygulamalarida secip ayni sekilde auto translate ve real translate sekmesini aktif yapin ve uygulamadan cikin.
Uygulamalarimiz artik Turkce

---

Trabzon sevdası birşeye benzemez
iPhone using Tabatalk

xxvolkan
24-06-2012, 19:22
Uygulamaları türkce yapmak için artık ekstra birşey yüklemeye gerek kalmıyor bilginiz olsun

---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?pw3ouk
iPhone using Tabatalk

GirDaPKaRsiYaKa
24-06-2012, 22:41
nasıl gerek kalmıyo pekı bu konu hakkında bıraz daha acıklama yaparsan sevınırım
Uygulamaları türkce yapmak için artık ekstra birşey yüklemeye gerek kalmıyor bilginiz olsun
---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?pw3ouk
iPhone using Tabatalk

xxvolkan
25-06-2012, 01:30
nasıl gerek kalmıyo pekı bu konu hakkında bıraz daha acıklama yaparsan sevınırım

[QUOTE=xxvolkan;295878]Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum
h7v.org ekleyin

Autoapp translate adli tweak yukleyin ve yuklendikten sonra tweak ayarlarindan ; Auto translate ve Real translate sekmelerini aktif edin
ve Turkce olmasini istediginiz uygulamalarida secip ayni sekilde auto translate ve real translate sekmesini aktif yapin ve uygulamadan cikin.

Açıklamada ki gibi kurulu olan uygulamayı program içerisinden seçip autotranslate ve Real translate sekmelerini aktif yaptığınızda oluyor ben kullanıyorum birebir çalışıyor

---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?12ijll
iPhone using Tabatalk

GS_36
26-06-2012, 00:54
[QUOTE=xxvolkan;295878]Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum
h7v.org ekleyin

Açıklamada ki gibi kurulu olan uygulamayı program içerisinden seçip autotranslate ve Real translate sekmelerini aktif yaptığınızda oluyor ben kullanıyorum birebir çalışıyor

---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?12ijll
iPhone using Tabatalk

Slm xxvolkan kardes,aynen dediyin repoyu ekledim ve oradan dediyin uygulamayi indirdim ve aynen tarif ettiyin gibi ayarladim ama uygulamalar bende türkce olmadi neden acaba bir yerde yanlis yapmis olamam cünkü anlatilanlari bir kac defa tekrar tekrar okudum.Acaba benim iphone dili almanca ondan olabilirmi ?.Bir de sormak istediyim : bütün uygulamalari türkceye ceviriyormu hani o an cevirmek istediyimiz uygulamanin orjinal dili ne olursa olsun Türkceye ceviriyormu ?.Cihazi türkceye cevirince zaten otomotikmen cogu uygulamalar türkce oluyor,anlamadim gitti neyse.

Saygilar....

xxvolkan
26-06-2012, 16:28
Tr yama kullandığın hiç bir uygulama yok mü her uygulamanın türkce dil seçeneği varmi bende çalışıyor aynı şekil arkadasa yükledik onda da çalıştı yüklü ve ekranda gördüğün uygulamari türkce yapıyor ben kullanıyorum kullananı da gördüm yani

iPhone using Tabatalk

GS_36
26-06-2012, 16:49
Bende şu an 25pp tr yamalı ama bu sunduğunuz uygulama ile nasıl oluyor tarif ettiklerinizi aynen yaptım ama malesef sonuç da değişen bir şey olmadı.

xxvolkan
26-06-2012, 17:55
şuan bende hiç bir tr yama yok installous sprintomize winterboard 25pp bende de yüklüydü ve onda da çalışıyorduhiç birinde tr yama olmamasına rağmen

diodes
26-06-2012, 19:47
teşekkürler çok yararlı bir tweak.

SalihBxl
27-06-2012, 01:13
Az once guzel bir olayla karsilastim paylasmak istedim; BiteSms uygulamasinida ekledim Turkcelestirmek icin, aslinda farkinda olmadan yapmisim. Belcikada yasadigim icin cogu mesajlarim fransizca geliyor ve imla kurallarina uyan mesajlari Turkceye ceviriyor. Duygulandim :D

iPhone 4 ile Tapatalkdan Gonderilmis Mesajdir.

saylar
28-06-2012, 00:39
Bende ceviriyor fakat bazi programlar kapaniyor ozellikle whatsapp

xxvolkan
28-06-2012, 17:17
Bende ceviriyor fakat bazi programlar kapaniyor ozellikle whatsapp

iPhone 4 5.1.1 kullanıyorum ama bende hiçbir programda kapanma olmuyor başka birşeyden olabilir ona yormamak lazım

---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?u3fzfb
iPhone using Tabatalk

noname2040
10-01-2013, 16:36
Süper bişi
özellikle pp25 gibi çince program için süper
bir yama indirip türkçe yapmıştım zaten Lakin sadece menüdeki 4 yazı türkçe olmuştu program ve içerikleri çince geliyordu şimdi çoğunu çeviriyor emeğine sağlık

mimirhan
10-01-2013, 21:07
Uygulama çoğu programı kapsayarak Türkçe yapıyor iyi uygulama ve güzel anlatım teşekkürler.

muratkorkak
10-01-2013, 23:44
Arkadasim ben yükledim ve oldu harika emeginize saglik yalnızca bazen kapanma yapıyor. Benim cihaz 3gs. 5.1.1 yinde ise yaradı.