PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Üç Soru

Cagri Erdemir
13-06-2012, 16:22
Merhabalar yine rahatsız ediyorum ama gerçekten ben sizin kadar yardımsever bir internet forumu daha görmedim.

3 soru soracağım merakımı gidermek için

1-) Ben geçen sene kredi kartı bilgisi vermemek için sitenizin yardımıyla usden almıştım şimdi app store'da amerikadaki top 25 ten seçim yapmak mecburiyetindeyim trye çevirme imkanımız var mı?

2-) 5.1.1 sürümünü kullanıyorum ve şarjın ciddi ciddi arttığını gördüm artık 2 gün filan gidiyor. Neyse untethered jb yapınca şarjına olumsuz bir etkisi olabilir mi?

3-) Bu aslında hem jb ile hem jbsiz bir olay: Jb li aletle itunestan bir şey atılmıyor müzik dışında ama installoustan bir oyun indirmek hele boyutu büyükse çekilmez oluyor çünkü saniyede en fazla 150 kb ile çekiyor. Bilgisayardan indirip jbli ipoduma nasıl atabilirim?

mudvayne
13-06-2012, 16:48
2.sorunuzdan başlayım :)
untethered jb şarjınızı olumsuz etkilemez. diğer sorunuzuza geçeyim, eğer jb varsa itunesten appsync 5.0+ ile istediğiniz uygulamarı yükleyebilirsiniz. tabi appsync 5.0.+ ı önce cydia dan kurmalısınız. bu eklentiyi kurulu değilse itunes hata verir yükleme başarısız olur.

Cagri Erdemir
13-06-2012, 16:49
jbyi önerir misiniz peki?

mudvayne
13-06-2012, 17:33
ben 5.1.1 untethered kullandım çok memnundum tavsiye ederim.