PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pasaport kaydi olmadan jb nasil yaparım?

kevsercik
07-06-2012, 17:46
İPad 2 aldım yaklaşık 2 ay önce 3 g wifili.Jailbrek yapmak istiyorum.pasaport kaydım yok henüz.
3 g kullanmayacağım. Lazım değil.Ben ne yapmam lazım böyle jb olurmu nasil olur?Unutmadan güncellemesini daha yapmadım yani hala 5.0 dayım ,Lütfen acele yardımcı olurmusunuz önemli....

myfranco
07-06-2012, 18:01
pasaport kaydı ile jb'in ne alakası var? 3G kullanmak için lazım pasaport kaydı.

kevsercik
07-06-2012, 18:16
AMA sorunumu siz anlayamadiniz simdi armada sim diyorki cihazi 5.1.1 e guncelleme yapariz ondan sonar cihazi job yaparken bazi soru Soran maddeler sirayla geliyormus bolgesel ayarlar Falan en sonundada 3 g li oldugu icin sim karti tak diyormus yani sim karti takmazsak cihaz kulllanamiyormusuz bilmem anlatabildimmi
pasaport kaydim yok sim kartim yok measles bu hinder olurmu?

yusuf11
07-06-2012, 19:32
mrk etme kardeş senin o dedgn şeylerde bide yukarıda geç işareti var ona tıklayınca geçiyor cihazı kullanmaya başlıyorsn

kevsercik
07-06-2012, 22:21
Güncelleme yapayım önce değilmi
Birde o kısım sıkıntılı olmaz değilmi

Kevser

SalihBxl
07-06-2012, 23:34
Guncelleme yapiniz ve forumda konusu mevcut olan Jailbreak islemini uygulayiniz.

Tapatalk ile iPhone4 Cihazimdan Gonderildi.

kevsercik
10-06-2012, 12:21
Hallettim oldu fakat cydiiadan bitirler inmiyor İPad olduğu içinmiyor birde installous 5 kurdum arama yayıyorum hiçbiri bulamıyor halbuki var.....

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Ogzhnozcn
10-06-2012, 20:41
Hallettim oldu fakat cydiiadan bitirler inmiyor İPad olduğu içinmiyor birde installous 5 kurdum arama yayıyorum hiçbiri bulamıyor halbuki var.....

Biraz daha aciklasaydiniz,anladigim kadariyla cydia'dan birsey indirmek istiyorsunuz ve iPadde iniyormu diyorsunuz Cydia'yi iPad'de de kullabilirsiniz bazi eklentilerde hatalar alabilirsiniz tabi bunlar bazi eklentilerin cakismalarindan kaynaklaniyor olabilir,İnstallous 5 icin ise ben iPad'de kullaniyorum,saglikli calismakta benim de indirdigim HackyouriPhone Reposundan indirin.

Http://repo.hackyouriphone.org/

kevsercik
10-06-2012, 20:44
Cydiiadan pembe İPad teması lazım bulamadım yardımcı olurmusunuz?

Ogzhnozcn
10-06-2012, 21:09
Cydiiadan pembe İPad teması lazım bulamadım yardımcı olurmusunuz?

Ben de aradim ama bulamadim yabanci kaynaklarda da yok,Cydia'dan "Sections-Themes" kismindan Dilediginiz temayi bulabilirsiniz P(Pink) harfine basiniz

kevsercik
10-06-2012, 23:25
Hello kitty pink tema var AMA esas aradigim degil birde klavyeyi nasil pembe yaparim?
Cydiada var AMA ucretli ucretsiz plan varmi?

Kevser

Ogzhnozcn
10-06-2012, 23:33
Hello kitty pink tema var AMA esas aradigim degil birde klavyeyi nasil pembe yaparim?
Cydiada var AMA ucretli ucretsiz plan varmi?

Kevser

"Color Keyboard HD" eklentisi ile Klavyenize cesitli temalar uygulayabilirsiniz.

İncelemesi ;
Buradan--> (http://www.ikaynak.com/forum/threads/33105-color-keyboard-hd-ipad-ipad-klavye-temalari?highlight=Color+keyboard)