PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları yurt dışı apple ürünleri

adim ertu
30-05-2012, 20:29
arkadaşlar öncelikle konuyu açma amacım çok iyi bir bilgi sahibi olmayışım ve en iyi burdan bilgi alacagım düşüncesi öncelikle amerikada yaşayan amerikan vatandaşı kuzenim var ve bana apple ürünleri gönderecek bunun yolu yordamı nasıldır oda tam bilgi sahibi degil örnegin iphone 4s veya ipad serilerini gönderirken nasıl yol izlemeli kargo ile direk adrese gelirmi yada daha farklı yollarmı var. var ise nasıl bi yol izlemeli bana bilgi vericek arkadaşa iphone 4s ordan geliş fiyata vericem emege saygı iyi forumlar..

DeDeLi
30-05-2012, 21:16
En kisa ve garantili yolu birinin getirmesi.Kargo kesinlikle denemeyin cunku gumrukte kalir bunun ihtimali cok yuksektir.Sunu da unutmayin iphone ya da 3G-4G li ipad alacaksaniz pasaport kaydi yaptirmaniz gerekmekte.

Saygılarımla...

adim ertu
12-06-2012, 03:20
test ve deneme amaçlı bir iphone gönderilmek üzere yola çıkıcaktır aşamaları burda paylaşırım :D

fantazi
12-06-2012, 03:32
test ve deneme amaçlı bir iphone gönderilmek üzere yola çıkıcaktır aşamaları burda paylaşırım :D

bide elini acele tut bence yurtdışından cihazlara 100tl harç olayı bu ay yürürlülüğüe girilcek deniyor.Her sim kart takılan cihaz için 100 tl ödemek istemiyorsan acele et.