PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Just Mobile Gum Pro (Portatif Şarj aleti)

KaleXitus
30-05-2012, 15:17
Merhaba arkadaşlar. Bu ürünü geçen gün bilkomdan aldım. Ürün son derece başarılır. Sitede yazan bilgilerde diğer cihazları 4 kere şarj etmekdedir diyor. iphone4 için ben %30'dan %100'e 2 şarj yaptım içinde hala güç vardı. (şarj yaparken telefon aktif olarak kullanımdaydı)

Sürekli şarj sorunu yaşayanlara tavsiye edebileceğim güzel bir ürün. çok ağır değil. Boyutu çok büyük değil. İphoneun yaklaşık 3 te 1 i kadar. bilgisayardan şarj oluyor.

Ürünle ilgili tek sorun içerisinden iphone kablosu çıkmıyor. Kısa ve siyah şarj kablosu bulursanız çok şık durur. Kendi kablosu uzun. Onunda avantajı var tabi. cebinizde şarj ederken rahat rahat çıkarıp telefonu kullanabiliyorsunuz.

Ürün görseli:

http://www.kajak.nu/wp-content/uploads/2010/01/gumpro.jpg

Bilkom'dan 3 ürün sipariş verdim. Ertesi gün elimdeydi. ürünün almak veya web sitesinden incelemek isteyenler için direk link:

http://store.bilkom.com.tr/Just-Mobile-Gum-Pro-iPod-ve-iPhone-3G-3GS-4-Yedek-Bataryasi_2636.html#0

(Galiba stok sonuncusunu ben almışım :) ama mutlaka gelecektir. Fiyat olarak rakip elmasepetine göre daha ucuz.)

Umarım ürün hoşunuza gider. Gerçekten büyük kolaylık sağlıyor. Piyasada satılan 15-20 TL'lik bataryanıza zarar veren ürünlerden değil. ve en az 2 tam şarj vermeside ürünü cazip kılıyor.

Kaynak: Ben :)

fantazi
29-06-2012, 22:31
fiyatı bence pahalı 150 liraya dünya kadar alternatif var energizer orjinal şarlı kılıf olabilir,güç kaynağı bile alabilirsin o fiyata yani :D

KaleXitus
30-06-2012, 08:39
Alabilirsin tabi. sana 3 kere tam şarj vermez. Telefona sürekli takılı kalmak durumunda buda kalınlığı ve "ağırlığı" artırmakta. Siz araştırmayı biliyor olabilirsiniz ancak biz de zamanımızın bir bölümünü teknolojiyi araştırarak geçiriyoruz. Emin olabilirsiniz. :)

fantazi
02-07-2012, 21:55
Alabilirsin tabi. sana 3 kere tam şarj vermez. Telefona sürekli takılı kalmak durumunda buda kalınlığı ve "ağırlığı" artırmakta. Siz araştırmayı biliyor olabilirsiniz ancak biz de zamanımızın bir bölümünü teknolojiyi araştırarak geçiriyoruz. Emin olabilirsiniz. :)

Ondan şüphem yok böyle bir sitede zaten altın üye olduysan meraklısın anlıyorum bende bu site açıldığında yöneticiydim ve ilk iphone'dan beri bu tür aksesuar tarzı şeyleri araştırıyorum ve alıyorum geçen gün turkcellden 20 tl ye altım bu tip cihazın altına takılıyor 2000mAh mesela ,daha ucuza birçok türevini bulabilirsin diyorum sadece

KaleXitus
03-07-2012, 08:37
Ondan şüphem yok böyle bir sitede zaten altın üye olduysan meraklısın anlıyorum bende bu site açıldığında yöneticiydim ve ilk iphone'dan beri bu tür aksesuar tarzı şeyleri araştırıyorum ve alıyorum geçen gün turkcellden 20 tl ye altım bu tip cihazın altına takılıyor 2000mAh mesela ,daha ucuza birçok türevini bulabilirsin diyorum sadece

tamam siz daha ucuzunu alın :)

krizalit
04-07-2012, 01:30
10 tam sarj yapsaydi eyvallah ;)
o zaman guzelmis derdim
salca olmus gibi olcam ama energizer kullaniyorum ve bununla karsilastirdigimda alakasiz buluyorum 2 tam sarj yapmasi icin klima dis unitesi gibi bisey tasimaktansa telefonun kaba olmasini tercih ederim ettimde ;)