PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları iphone 4 şarj olurken kesılıp tekrar baglanma sesi gelıyor

hardmantr
30-05-2012, 00:29
iyi geceler arkadaşlar dun bır abımıze iphone 4 aldık cihazı bugun sarj etmeye calıstımızda 5 dk sonra yenıden şarja baglanmıs gibi ses gelıyor baska prizlerde denedık aynı sorun cihaz jb yok sizde şarj aletımı sorunlu

Ogzhnozcn
30-05-2012, 06:42
Hayir muhtemelen siz sarja komple cihaz kapandiginda taktiniz,eger oyleyse gayet normal cihaz kendini toparlayip acilana kadar 5-10 dk sarj olmaktadir ardindan acilir ve ses cikartir.

hardmantr
30-05-2012, 19:43
yanlıs anlasılmıs ustadım ben cihazı % 20 altına dusunce sarj etsin dıye prize takıyorum sarj oldu 10 dk yada 5 dk sonra tekrar prize takılmıs gibi sarj sesi gelıyor ust uste

QuestionMark
30-05-2012, 19:57
Cihaz kendiliginden respring atiyor olabilirmi hocam, dikkat ettinizmi hic ses gelirken?

hardmantr
30-05-2012, 20:05
ona dıkkat etmedım ustadım bugun baska bır sarj aletı aldım orjinal kutudan cıkan onla denıyecez dedıgınız gibi respring yapıyorsa ne yapabılırız yenı 5.1.1 guncelledım

adim ertu
30-05-2012, 20:32
aynı sorun benim telefonumda oluyordu ve bunu anlamak gayet basit girişlerde bir problem var. bnde usb baglantı noktasından temassızlık oluyordu playstation veya pc bagladıgımdada oluyordu. usb çıkarıp üfleyip nemli kürdan çöpüyle sildikten sonra tekrar taktım oldu sıkıntı yokk :D iyi forumlar

QuestionMark
30-05-2012, 20:39
ona dıkkat etmedım ustadım bugun baska bır sarj aletı aldım orjinal kutudan cıkan onla denıyecez dedıgınız gibi respring yapıyorsa ne yapabılırız yenı 5.1.1 guncelledım

Hocam yeni guncelleme yaptiysaniz ve jailbreak yapmadiysaniz kendiliginden respring atmasi pek muhtemel degil, arkadasimizinda dedigi gibi portta temassizlik olabilir ve dun aldiginiz bir cihazda temassizlik olmasi sıkıntılı bir durum, cihazinizi aldiginiz merciye bildirmenizi oneririm