PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iphone 4s 5.1.1 den sonra zil sesi baya azaldi

selbal
29-05-2012, 16:04
iphone 4s 5.1.1 versiyonu yukledikten sonra telefonun zil ve mesaj sesi azaldi fakat uygulamalarda muziklerde bi problem yok yazilim ile veya ses ile alakali dosyalarla oynayip seviyeyi arttirabilirmiyiz acaba yolda sesi duyamiyorum nerdeyse

Ogzhnozcn
29-05-2012, 16:32
Volume Amplifier uygulamasını tavsiye ederim,derseniz ben donanımsal olarak yükseltmek istiyorum iPhone'un hoparlörünün önünde toz girmesini engelleyen bir bez var onu çıkardıgınızda ses 5-6 kat daha fazla cıkacaktır bu 3g lerde 4 kattır,herkez iPhone'un nasıl sesinin çıktığını bir de öyle dinlese anlarlar :),ancak tavsiye etmemekteyim.

selbal
29-05-2012, 17:13
bahsettiğiniz programı bulamadım hiç bi yerde birde bunu kurunca hoparlöre zarar vermeyiz değilmi % 30-40 falan artsa zil sesi bana yetecek eskisi kadar olsun yani

Ogzhnozcn
29-05-2012, 20:33
Sesi yukseltmek istiyorsaniz illa ki hoparlore bir etkisi olacaktir,Apple muhendisleri cihazlar icin en uygun ses duzeyini ayarlamislardir bunu cesitli yollarla arttirmak mumkun ancak olumsuz yonde etkisi olacaktir bunu da unutmayin.

selbal
29-05-2012, 21:26
tabiki riske atmam bende hoparlorleri ama yaklasik 6 aydir kullaniyorum ses hep yuksekti bi zarari olmadi telefona en azindan yine eski seviyesine cikartmak istiyorum cok abarti yukseltmicem tabiki bi cok kisi ayni durumdan sikayetci bi cozum cikar ins