PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iCihazimiz Ile En Guzel Fotograflarimizi Paylasalim

corleone001
28-05-2012, 16:05
Arkadaslar daha once rastlamadim fakat aklima soyle bir fikir geldi neden hepimiz icihazimiz ile cektigimiz yakaladigimiz en guzel kareleri paylasmiyoruz sonra bu resimleri oylamaya sunabiliriz bunun icin yonetici arkadaslarimizdan fikir bekliyorum olabilirse guzel bir konu olacagini dusunuyorum

QuestionMark
28-05-2012, 16:26
Resmen instagram'i bitiren hamleyi yapacagim demeye calisiyorsunuz yani hocam:)

Ogzhnozcn
28-05-2012, 17:16
Guzel fikir,belki instagrak boyutunda olmaz ama kendi capimizda begeniye sunup,oylayabiliriz ikaynak.com da bu eksikti olursa da guzel olacagi kanisindayim,ben destek veriyorum.

corleone001
28-05-2012, 17:28
Questionmark instagram kiim biz kim hocam:) fakat ikaynak ailesi olarak kendi aramizda boyle bir olay yapabiliriz kanisindayim yani doga olur herhangi bir resim olur farkimiz belli olsun yani ictenlikle soyleyebilirim ki hicbir yabanci sitede bu kadar yardimlasma ve derdini dert edinme ortami yok sans eseri buldum burayi iyikide bulmusum:) yoneticilerim konuda gerekli duzenlemeyi yapar bilgi verirse baslayabiliriz

laheyl
03-06-2012, 02:27
evet kesinlikle bunu yapabiliriz hatta biz yinetim olarak bir konusalim belki bunu daha farkli bir yontemlede yapabiliriz gerekli bilgilendirme yapilicaktir