PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları eşzamanlama sırasında silinme durumu

jordan_2332
26-05-2012, 14:00
merhabalar arkadaşlar. Dün itibariyle sahibi olduğum iPhone 4S'e 5.1.1 jailbreak'ini sorunsuzca uyguladım. Öncelikle teşekkür ederim ikaynak sayesinde sorunsuzca hallettim. Bir kaç uygulama yükledim ve ardından PC üzerinden bir uygulamayı yüklemek için PC'ye bağladım telefonu. PC'den yüklemek istediğim uygulamayı rahatça yükledim fakat installous üzerinden yüklediğim uygulamalarım silindi. Foruma baktım ilgili konuda installous özelliklerinde itunes sync'i de açık. Nasıl çözebilirim bu sorunu acaba?

emrahegrek
26-05-2012, 14:05
itunes ten sol tarafta cihazınızın isminin yazdıgı kısma sağ tıklayıp "satın alınanları aktar" demeniz gerekiyordu, installous tan indirdiğiniz uygulamaları da itunes e aktarmanız gerekir. sonrasında sync yaptığınızda silinmez.

corleone001
26-05-2012, 14:06
ya da installous a girdiginizde settings var delete automatically isaretli ise kapatin

jordan_2332
26-05-2012, 14:18
itunes ten sol tarafta cihazınızın isminin yazdıgı kısma sağ tıklayıp "satın alınanları aktar" demeniz gerekiyordu, installous tan indirdiğiniz uygulamaları da itunes e aktarmanız gerekir. sonrasında sync yaptığınızda silinmez.

teşekkürler emrahegrek deneyeceğim bunu

ya da installous a girdiginizde settings var delete automatically isaretli ise kapatin

delete automatically kapalı olduğu halde silinmiş

SalihBxl
27-05-2012, 02:00
Delete Auto muhabbeti uygulama cihaza yuklendikten sonra Download kisminda kalan ipa'yi silmeyi saglar. Buda size hafizada yer kazandirir. Ustteki mesajda da soylendigi gibi, her yeni yuklenen uygulamadan sonra Satin Alinanlari Aktar demelisiniz.

Tapatalk ile iPhone4 Cihazimdan Gonderildi.

corleone001
27-05-2012, 10:40
Delete Auto muhabbeti uygulama cihaza yuklendikten sonra Download kisminda kalan ipa'yi silmeyi saglar. Buda size hafizada yer kazandirir. Ustteki mesajda da soylendigi gibi, her yeni yuklenen uygulamadan sonra Satin Alinanlari Aktar demelisiniz.

Tapatalk ile iPhone4 Cihazimdan Gonderildi.

Hocam bilgi icin tesekkurler ama bana bir arkadas onermisiti ve sorunu astim yinede sagolun:)