PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları iPhone 4S Kulaklık Girişi

Hypnosee
24-05-2012, 14:50
iPhone 4S cihazımda kulaklığı takamıyorum yani yerine tam oturmuyor. Bastırınca ses geliyor ama bırakınca gidiyor. Cihaz daha önce hiç yere düşmedi.

1-Garanti sizce böyle bir cihazı yenisiyle değiştirirmi ?

2-Orjinal bir servis'e yaptırmaya kalkışsam ne kadara yaparlar ?

Ogzhnozcn
24-05-2012, 15:42
Öncelikle temassızlık Kulaklığın ucundan mı ? bir test ederseniz diğer ihtimalleri konusuruz.

Hypnosee
24-05-2012, 17:45
Hayır kulaklık ile ilgili bir sorun yok 3 farklı kulaklık denedim.

-iPhone kulaklığı (kutudan çıkan)
-Dr.Dre Monster Solo
-Dr.Dre Monster Tour

Şöyle anlatıyim şu anda kulaklığı takmak istediğimde tam oturmuyor. Bir kısmı havada kalıyor ve ses yok. Bastırıncada ses geliyor ama bırakınca kulaklığı yine eski haline dönüyor. :(

Ogzhnozcn
24-05-2012, 17:51
Hayır kulaklık ile ilgili bir sorun yok 3 farklı kulaklık denedim.

-iPhone kulaklığı (kutudan çıkan)
-Dr.Dre Monster Solo
-Dr.Dre Monster Tour

Şöyle anlatıyim şu anda kulaklığı takmak istediğimde tam oturmuyor. Bir kısmı havada kalıyor ve ses yok. Bastırıncada ses geliyor ama bırakınca kulaklığı yine eski haline dönüyor. :(

Geçmiş olsun,problem kulaklık girişinde gözüküyor,120 lira civarı bir fiyatı var.

mertosya
24-05-2012, 18:53
garanti cihazı değişmese bile en azından telefonu düzeltir gerçi dediğiniz parçayı değişmek pek kolay değildir bende şahsen ilk defa duydum böle bi hatayı o yüzden deişebilrler

Hypnosee
24-05-2012, 19:22
Kulaklık bir zarar verdi desem orjinal Dr. Dre Monster kullanıyorum. Öyle lap diyede kulaklığı çıkaran biriside değilim hele hele kulaklığa bu kadar para vermişken.